Головна Економіка Черговий брифінг про кампанію декларування доходів громадян

Черговий брифінг про кампанію декларування доходів громадян

В Cокальському відділенні Червоноградської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області днями відбувся черговий брифінг начальника Сокальського відділення Червоноградської ОДПI Наталії Жолудєвої для представників місцевих ЗМІ  про  кампанію декларування доходів громадян, отриманих у 2017 році.

На початку брифінгу Наталія Ярославівна  зазначила, що з 1 січня по 1 травня поточного року в Україні проводиться кампанія декларування доходів громадян, отриманих протягом минулого року. Податкові декларації зобов’язані подати громадяни, які впродовж 2017 року отримували доходи від особи, яка не є податковим агентом; доходи від надання в оренду нерухомості чи рухомого майна; успадкування майна не від членів сім’ї першого та другого ступенів споріднення; доходи від продажу інвестиційних активів; іноземні доходи, тощо.

Податкова декларація подається платниками податків за місцем своєї податкової адреси в один із таких способів (за вибором): особисто або уповноваженою на це особою; поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення не пізніше ніж за п’ять днів до закінчення граничного строку подання; засобами електронного зв’язку в електронній формі.

Для зручності громадян на суб-сайті ДФС України в Електронному кабінеті платника функціонує сервіс «Декларація про майновий стан і доходи в електронному вигляді». Фізичні особи у відкритій частині Електронного кабінету платника можуть заповнити, зберегти та роздрукувати декларацію, а в розділі «Введення звітності» особистого кабінету з використанням електронного цифрового підпису можуть подати декларацію в електронному вигляді.

Сума податкового зобов’язання, зазначена громадянами в поданій декларації, сплачується самостійно до 1 липня 2018 року.

На завершення заходу Наталія Ярославівна закликала громадян Сокальщини виконати конституційний обов’язок – задекларувати доходи одержані протягом 2017 року.

 

Сектор обслуговування платників

Сокальського відділення

Червоноградської ОДПІ

ГУ ДФС у Львівській області