Головна Економіка Сокальська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області інформує практична допомога щодо застосування...

Сокальська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області інформує практична допомога щодо застосування законодавчих норм

Фахівці Сокальської ДПІ надають практичну допомогу щодо реєстрації програмних реєстраторів розрахункових операцій (ПРРО), подачі звітності через електронний сервіс ДПС України «Електронний кабінет платника».

Днями проведено чергову зустріч з платниками податків. Під час зустрічі проведено  роз’яснювальну роботу щодо застосування РРО-ПРРО, зокрема, щодо оновлення відповідальності за порушення вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», про вимоги Закону України від 30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану».

Крім того, податківці наголошують на обов’язоку погашення податкового боргу; про належне відображення даних по сплаті податків, заповнення «Призначення платежу» в умовах дії міжнародного стандарту ІSО 20022; про обов’язок використання легальної найманої праці, про терміни сплати бюджетних платежів, про можливість отримання податкової знижки, про порядок нарахування та сплати мінімального податкового зобов’язання.