Головна Економіка Сокальська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області інформує: про подання та заповнення...

Сокальська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області інформує: про подання та заповнення повідомлення за формою №20-ОПП

Працівники Сокальської ДПІ постійно проводять роз’яснювальну роботу з  платниками податків. Цього разу консультували відвідувачів щодо  подання та заповнення повідомлення за формою №20-ОПП.

Вкотре звернули увагу, що подання Повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність за ф. №20-ОПП передбачено п. 63.3 ст.63 Податкового кодексу України, яка встановлює обов’язок платників податків стати на облік в органах державної податкової служби, а також обов’язок повідомляти податкові органи про всі об’єкти оподаткування та об’єкти, пов’язані з оподаткуванням.

Повідомлення за ф. №20-ОПП подається протягом 10 робочих днів після реєстрації, створення чи відкриття об’єкту оподаткування до контролюючого органу за основним місцем обліку платника податків як в паперовому, так і в електронному вигляді.

У разі зміни відомостей про об’єкт оподаткування, а саме: зміна типу, найменування, місцезнаходження, виду права або стану об’єкта оподаткування, платник податків надає до контролюючого органу за основним місцем обліку повідомлення за ф. №20-ОПП з оновленою інформацією про об’єкт оподаткування, щодо якого відбулися зміни.

При цьому зазначили, що в приватній частині Електронного кабінету платника є можливість заповнення Повідомлення за ф. № 20-ОПП (ідентифікатор форми J/F1312002) та подачі його в електронному вигляді після накладення електронно-цифрового підпису.