Головна Листи В Сокалі закликають здавати кров

В Сокалі закликають здавати кров

ЗДАЧА КРОВІ – ЦЕ ШАНС ВРЯТУВАТИ ЧИЄСЬ ЖИТТЯ

Повномасштабна війна докорінно змінила наше життя. Українські захис­ники дивують увесь світ своїм завзяттям та бойовою майстерністю, а ми – гідно віддячуємо їм своєю підтримкою. Проте щодня до лікарень прибу­вають нові поранені бійці, яким ми можемо допомогти, здавши кров. Потреба в донорській крові залишається стабільно високою. Донорської крові потребують також цивільні, які зазнають поранень внаслідок ворожих обстрілів житлових об’єктів мирних міст. Не скасувала війна і планових ургентних операцій, онкологічних захворювань, ускладнених пологів. В Україні завжди існував дефіцит донорської крові, й наразі ця проблема стала особливо гострою. Кров, її компоненти, потрібні завжди – і в мирний, і у воєнний час.

Війна триває… Донатьте кров! Це не страшно, безпечно й зовсім не боля­че. Це великий шанс врятувати чиєсь життя на фронті або далеко в тилу.

Запрошуємо всіх небайдужих громадян віком від 18 до 60 років,
які виявили бажання здати кров і не мають протипоказів за станом здоров’я, у Сокальський підрозділ Львівського обласного центру служби крові за адресою: м. Сокаль, вул. Я. Мудрого, 28, довідка за телефоном: 0965299486, 2-13-04. Кров теж воює. Вона дарує життя, дає сили пі-дібрати зброю, яка впала, і продовжити боротьбу у війні проти ворога.

Мар’ян СЕМЕНЮК,
начальник Сокальського підрозділу КНП ЛОР ЛОЦСК.