Головна Економіка Сокальська ДПІ інформує: Алгоритм подання одноразової добровільної декларації через ІТС «Електронний...

Сокальська ДПІ інформує: Алгоритм подання одноразової добровільної декларації через ІТС «Електронний кабінет»

Триває кампанія подання спеціальної одноразової добровільної декларації, яка.(далі – Декларація) подається в електронному вигляді через приватну частину Електронного кабінету. Вхід до Електронного кабінету здійснюється за адресою: http://cabinet.tax.gov.ua, а також через офіційний вебпортал ДПС після електронної ідентифікації онлайн з використанням кваліфікованого електронного підпису, отриманого у будь-якого Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг або через Інтегровану систему електронної ідентифікації – id.gov.ua (MobileID та BankID).

Для заповнення та подання Декларації користувачу необхідно в меню «ЕК для громадян» приватної частини Електронного кабінету перейти у розділ «Одноразова (спеціальна) добровільна декларація».

Ознайомитись з формою декларації, зразком її заповнення та покроковою інструкцією щодо її подання можна на офіційному вебпорталі ДПС України у банері «Одноразове добровільне декларування», розділ «Декларація» за посиланням:https://tax.gov.ua/baneryi/odnorazove-dobrovilne-deklaruvannya/deklaratsiya/.