Головна Економіка Сокальське відділення Червоноградської ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області інформує...

Сокальське відділення Червоноградської ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області інформує !

Запрошуємо школярів до участі у конкурсі «Бюджет країни – очима дитини»

Сокальське відділення Червоноградської ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області запрошує школярів, які вміють малювати, готувати відео або комп’ютерні анімації, писати оповідання, новели, публіцистичні роздуми, замальовки, казки, фейлетони, реферати, вірші, взяти участь у конкурсі .

Проводячи конкурс  дитячої творчості «Бюджет країни – очима дитини», ми сподіваємся, що відображення в дитячій  творчості надії на щасливе майбутнє допоможе надихнути дорослих до справжніх,  доброчинних дій.

У конкурсі можуть брати участь учні загальноосвітніх навчальних закладів таких вікових категорій: 7-11 та 12-15 років. Прийом робіт триватиме до 20 квітня 2018 року.

Напрями робіт, які приймаються від учасників, – художні твори, твори декоративно-прикладного мистецтва, мультиплікаційна анімація та літературні твори.

Більш детальну інформацію щодо умов проведення конкурсу можна отримати  у Сокальському відділенні Червоноградської ОДПІ  Головного управління ДФС у Львівській області   за телефоном 7-21-51.