Головна Право В Сокалі ознайомили платників із сервісами ДФС України

В Сокалі ознайомили платників із сервісами ДФС України

Важливу та корисну інформацію довели до відома платників під час семінару-практикуму фахівці Сокальського відділення Червоноградської ОДПІ, який нещодавно проходив у м.Сокаль. Завідувач сектору обслуговування платників Сокальського відділення Червоноградської ОДПI Богдана Жукова розповіла учасникам заходу про діючі електронні сервіси, скористатися якими може кожен бажаючий, а саме: «Електронний кабінет платника податків», «Реєстр платників ПДВ», «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера», «Інформаційно-довідковий ресурс», «Анульована реєстрація платників ПДВ», «Пульс» «Декларування on-line», «Реєстр страхувальників», «Митна статистика», «Акредитований центр сертифікації ключів”, «Електронна звітність», «Електронна митниця», «Адреси масової реєстрації».

В ході семінару надано роз’яснення по роботі кожного сервісу та практика користування ними для отримання необхідної податкової інформації, а також зазначено, що скориставшись даним широким спектром електронних сервісів, підприємці спрощують документообіг і сплату податків.

Крім цього, на закінчення заходу в заключному слові Богдана Жукова закликала громадян декларувати свої доходи за 2017 рік та наголосила, що декларації подаються за місцем своєї податкової адреси особисто або уповноваженою на це особою; поштою або засобами електронного зв’язку за вибором платника податків. При необхідності платники зможуть отримати безкоштовні консультації і допомогу в заповненні податкової декларації про майновий стан і доходи у Центрі обслуговування платників Сокальського відділення Червоноградської ОДПІ.

 

Сектор обслуговування платників

Сокальського відділення

Червоноградської ОДПІ

ГУ ДФС у Львівській області