Головна Економіка Цьогорічний врожай у ПАФ «Білий Стік» виявився щедрим

Цьогорічний врожай у ПАФ «Білий Стік» виявився щедрим

«БУЛО ЖИТТЯ І МЕДОМ, І СТЕРНЕЮ…»

Цьогорічний врожай у ПАФ «Білий Стік» виявився щедрим, адже, як кажуть, природа не підвела. Але, як відомо, не лише погодні умови впливають на успішність будь-якого агропідпри­ємства. Таку беззаперечну істину вкотре підтверджує і колектив агрофірми з Волиці та її багаторічний керманич Олег Антонович Іванчина (розповідь про це читайте на 2-ій сторінці сьогод­нішнього числа газети).

Земля Сокальщини – одна з найродючіших на Львівщині. Була такою і є нині. Однак все ж таки значна частка успіху за­лежить від того, хто і як обробляє цю землю. Тому Олег Антоно­вич пишається створеною командою.

– У нас також йшли справи по-різному, – зазначає О. Іванчина. – Держава не завжди поверталася обличчям до аграрного сектору власної економіки. Як кажуть, було життя і медом, і стернею. Але люди повірили в успіх: ми видужали, вижили. Тому й продовжуємо нині нормально працювати. І це у час війни, підтримуючи ЗСУ. Бо без того ніяк. Україна переможе, і все буде добре.

Дається взнаки багаторічний досвід роботи на землі – у кер­ма «Білого Стоку» О. Іванчина вже понад двадцять літ. Він відчуває відповідальність не тільки за добробут і нормальні заробітки працівників, але й за долю навколишніх сіл, жителі яких надали в оренду земельні ділянки. Недарма його обирають депутатом вже кілька скликань підряд – і Сокальської районної, і нині – Сокальської міської рад. Адже не могло бути інакше – за Олега Антоновича голосували всі добрі й корисні справи, зроблені ним за попередні терміни, коли представляв інтереси виборців в органі місцевого самоврядування. Така довіра дуже дорогого варта. І Олег Антонович завжди налаштований її й надалі ви­правдовувати. Причому незалежно від наявного ста­тусу. І не дивно, що хліборобською стежкою йдуть його внуки Олег і Остап, які нині поряд з ним. Тривалий час працювала у господарстві і дружина – п. Стефанія. Одним словом, династія хліборобів.

Тож приємно напередодні професійного свята побажати їм та усім хліборобам нашого краю міцного здоров’я, наснаги й нових трудових звершень на своїй Богом даній землі! Україна переможе і завдяки нашим славним сільським трудівникам!

Василь СОРОЧУК.

 На світлині: Олег Антонович ІВАНЧИНА з дружиною Стефанією Йосипівною та внуком Олегом.