Головна Економіка У Сокалі відбувся семінар-практикум

У Сокалі відбувся семінар-практикум

Днями  у Сокальському відділенні Червоноградської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області відбувся семінар-практикум для для бухгалтерів підприємств, установ та організацій, а також фізичних осіб-підприємців. Серед  висвітлених питань – новації податкового законодавства,  застосування загальної та спрощеної систем оподаткування, сплата майнових податків з громадян та використання електронних сервісів ДФС України.

В ході заходу СДРІ відділу адміністрування  податків і зборів та єдиного внеску з фізичних осіб ГУ ДФС у Львівській області  території обслуговування Червоноградської ОДПІ Василь Мілевич та Галина Прачун проінформували присутніх про останні зміни у податковому законодавстві, зокрема про спрощену систему оподаткування та  податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Фахівці податкової повідомили про нову форму заяви про взяття на облік платника єдиного внеску (члена фермерського господарства) (форма № 12-ЄСВ), яка затверджена наказом Мінфіну України від 29.03.2018 №393.

Проінформовано про новий сервіс в Електронному кабінеті – візуалізація повної інформації щодо податкової накладної з урахуванням всіх зареєстрованих до неї розрахунків коригування кількісних і вартісних показників.

На завершення зустрічі платникам нагадали про мінімальні гарантії в оплаті праці та відповіли на запитання присутніх.

Сектор обслуговування платників

Сокальського відділення

Червоноградської ОДПІ

ГУ ДФС у Львівській області