Головна Економіка У Сокалі відбувся семінар -практикум

У Сокалі відбувся семінар -практикум

Днями в приміщенні Сокальського відділення Червоноградської ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області відбувся семінар-практикум для платників податків з актуальних питань оподаткування та дотримання законодавства при виплаті заробітної плати.

На семінарі висвітлювались питання по нарахуванню і сплаті єдиного податку, податку на доходи фізичних осіб, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та земельного податку.

З метою упередження порушень податкового законодавства, розглянуті типові помилки, яких припускають платники при складанні податкової звітності  та надані рекомендації щодо їх виправлення в порядку, визначеному статтею 50 Податкового кодексу.

Начальник Сокальського відділення Червоноградської ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області Наталія Жолудєва окрему увагу приділила питанню недопущення виплат зарплат «у конвертах» та порушення норм податкового законодавства, ухилення від оподаткування доходів громадян.

Приємно відзначити зацікавленість присутніх у обговоренні новацій податкового законодавства. Присутні суб’єкти господарювання  озвучити велику кількість запитань   та отримали вичерпні відповіді від  податківців.

 

Сектор обслуговування платників

Сокальського відділення

Червоноградської ОДПІ

ГУ ДФС у Львівській області