Головна Економіка У Сокальській ДПІ ГУ ДПС у Львівській області платники можуть отримати практичну...

У Сокальській ДПІ ГУ ДПС у Львівській області платники можуть отримати практичну допомогу при заповненні податкової звітності

Фахівці Центру обслуговування платників Сокальської ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області постійно проводять тренінги щодо застосування податкового законодавства.

Під час чергового навчального тренінгу податківці розповіли платникам про нюанси заповнення декларації,  терміни її подання, та строки сплати визначених податкових зобов’язань.

Зокрема, обов’язок декларування доходів передбачає подання декларації до 1 травня 2023 року, а отримання податкової знижки – до 31 грудня. Що стосується сплати задекларованої суми, то крайній термін – 1 серпня.

Також податківці акцентували увагу платників на зручності подачі декларації через сервіс «Електронний кабінет». Оскільки при формуванні декларації спрацьовує сервіс перед заповнення декларації, який автоматично заповнить інформацію про доходи згідно вибраного періоду, перевірить заповнену декларацію згідно даних ДПС.

Акцентували, що сервіс функціонує для громадян при декларуванні доходів, для фізичних осіб-підприємців, які обрали загальну систему оподаткування, для громадян, які здійснюють незалежну професійну діяльність, та громадян, які заявляють право на податкову знижку.

Працівники податкової зазначають, що платники податків можуть подати через «Електронний кабінет» не лише декларацію про майновий стан, а й іншу звітність, переглянути подану звітність, листуватися з податковою, перевірити стан розрахунків з бюджетом на наявність чи відсутність податкового боргу.

Відвідувачам ЦОПу податківці надали кваліфіковану практичну допомогу у заповненні декларації про майновий стан і доходи для отримання податкової знижки.