Головна Економіка У Сокальській ДПІ відбулась зустріч з платниками податків

У Сокальській ДПІ відбулась зустріч з платниками податків

Фахівцями Сокальської ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області проведено зустріч з платниками податків щодо актуальних питань податкового законодавства та використання електронних сервісів ДПС.

Під час заходу поінформовано щодо обов`язкового застосування РРО/ПРРО при здійсненні розрахункових операцій, забезпечення використання електронних платіжних засобів, порядку ведення обліку товарних запасів, оформлення трудових відносин  з найманими працівниками.

Податківці  звернули увагу платників податків на питання про зміну порядку заповнення реквізиту “Призначення платежу” в платіжних документах.

Також ведеться систематична робота щодо інформування платників податків про використання мобільного застосунку «Моя податкова», який можна встановлювати на телефон та отримувати необхідну інформацію про стан розрахунків з бюджетом, про об`єкти оподаткування, про надану звітність та іншу важливу інформацію.

Також, надано практичну допомогу у реєстрації ПРРО, у поданні податкової декларації про майновий стан і доходи для використання права на податкову знижку, у встановленні мобільного за стосунку «Моя податкова».