Головна Економіка У Сокальському відділенні Червоноградської ОДПІ – про нововведення під час семінару

У Сокальському відділенні Червоноградської ОДПІ – про нововведення під час семінару

З метою інформування платників податків, роз’яснення новацій законодавства нещодавно у Сокальському відділенні Червоноградської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області проведено семінар – практикум для платників податків, темою  якого стали такі надзвичайно актуальні питання як детінізації доходів громадян, легалізація заробітної плати, формування звітності по єдиному соціальному внеску, електронні сервіси ДФС України.

Зі вступним словом до платників звернулася начальник Сокальського відділення Червоноградської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області Жолудєва Наталія Ярославівна, яка в наголосила на необхідності формування високої податкової культури платників, що  повинно призвести до підвищення рівня сплати податків до бюджетів усіх  рівнів.

На семінарі розглянуто критерії  оцінки ступеня ризиків для реєстрації податкових накладних та розрахунків коригування, ознаки, що визначають які з них підпадають під моніторинг. Обговорено алгоритм дій платника, якщо податкова накладна заблокована.

Посадовці обговорили з платниками проблемні питання та з’ясували питання, що потребують подальшого уточнення та вирішення.

Інша тема, що обговорювалась не менш жваво – це боротьба з виплатою заробітної плати у «конвертах», легалізація робочих місць та заробітної плати. Особливу увагу до випадків порушення норм законодавства про працю податківці звертають  на такі факти серед працездатного населення.

Нагадали платникам про відповідальність працедавця за виникнення заборгованості з виплати заробітної плати та виплати зарплати нижче мінімального рівня.

 

 

Сектор обслуговування платників

Сокальського відділення

Червоноградської ОДПІ

ГУ ДФС у Львівській області