Головна Економіка У Сокальському відділенні Червоноградської ОДПІ відбувся круглий стіл

У Сокальському відділенні Червоноградської ОДПІ відбувся круглий стіл

Днями з метою проведення роз’яснювальної роботи щодо користування безкоштовними сервісами фіскальної служби для платників податків, завідувач сектору обслуговування платників Сокальського відділення Червоноградської ОДПІ Богдана Жукова зустрілася з підприємцями Сокальського району.

„Електронними сервісами можна скористатися, щоб отримати необхідну послугу, довідку чи інформацію або самостійно роздрукувати необхідні бланки податкової звітності, не виходячи з офісу чи дому”, – зазначила Богдана Жукова.

В ході зустрічі присутніх проінформували, що сформувати та надіслати до ДФС податкову звітність, перевірити розрахунки з бюджетом, дізнатися про терміни сплати податків, роздрукувати необхідні бланки податкової звітності, а також почерпнути іншу корисну інформацію можна, скориставшись сервісом «Електронний кабінет платника». Робота у приватній частині (особистий кабінет) здійснюється з використанням електронного цифрового підпису. Електронний цифровий підпис можна отримати у будь-якому Акредитованому центрі сертифікації ключів. Також для комфортного користування на веб-порталі розміщено сервіси «Електронна звітність», «Декларування громадян», «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера» та інші.

 

Сектор обслуговування платників

Сокальського відділення

Червоноградської ОДПІ

ГУ ДФС у Львівській області