Головна Економіка В Сокалі відбулася нарада-семінар голів і секретарів місцевих рад району

В Сокалі відбулася нарада-семінар голів і секретарів місцевих рад району

У Сокальській районній раді відбулася традиційна нарада-семінар голів і секретарів місцевих рад району, яку вели голова районної ради Микола Пасько та заступник голови РДА Микола Поліщук. У ній також взяли участь керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій та лісових господарств, які діють на території району, а також представники ЗМІ.

Голова районної ради Микола Пасько звернувся до керівників місцевих рад із проханням сприяти у підготовці та проведенні виборів і створити належні умови для роботи дільничних виборчих комісій.

А далі перейшли до розгляду питань порядку денного. З першого питання доповів головний інженер дирекції по ліквідації шахт Микола Терновик, який наголосив на необхідності очистки меліоративних каналів з метою проведення рекультивації породистого відвалу.

Заступник голови РДА Микола Поліщук вів мову про озеленення придорожніх смуг. Він запропонував головам місцевих рад продовжити добрий почин ДП «Жовківське лісове господарство» та посадити липові алеї вздовж доріг на своїх територіях.
Голови місцевих рад звернули увагу лісників на необхідності зрізки аварійних дерев, які ростуть вздовж автомобільних доріг і загальне проведення санітарної рубки лісу.
Керівники лісових господарств, зокрема, директор ДП «Жовківське лісове господарство» Степан Сохнацький та директор ДЛГП «Галсільліс» Микола Дем’янович доповіли про роботу лісових підприємств та запевнили у готовності долучитись до озеленення території району.

Головний спеціаліст ЖКГ Сокальської РДА Володимир Коцюба торкнувся питання благоустрою територій району, підкреслив на що важливо звернути увагу. А Микола Пасько наголосив головам місцевих рад на необхідності контролю за благоустроєм територій і, особливо, за вивезенням сміття та попросив керівників, які ще досі не уклали угоди на вивіз сміття, зробити це в найкоротший термін.

Не менш важливим було питання про підготовку заходів щодо проведення весняного призову на строкову військову службу. Військовий комісар району Любомир Бродюк повідомив, що весняному призову підлягає 1026 чоловіків. 763 юнаків були викликані в районний комісаріат, а з’явились 118. Військовий комісар наголосив, що обов’язком місцевих рад є оповіщення призовників та забезпечення їх прибуття до військкомату. Окрім того, вони повинні сприяти набору громадян на службу за контрактом. Л. Бродюк наголосив, що військові строкової служби в зону проведення операції об’єднаних сил не скеровуються, також назвав місцеві ради, де робота з оповіщення призовників не ведеться належним чином.

М. Пасько запропонував військовому комісару розробити конкретний план дій по кожній місцевій раді, щоб виконати заходи по забезпеченню призову громадян на військову службу.

Учасники наради також заслухали головного інспектора Сокальського районного сектору ГУ ДСНС у Львівській області Олега Бориса, який розповів про підготовку виборчих дільниць та їх пожежну безпеку. А начальник Сокальського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) ГУ Пенсійного фонду України у Львівській області Ярослава Олейнікова поінформувала про монетизацію субсидій та особливості визначення права на пенсію за віком.

Присутні також отримали змістовні відповіді з поточних питань, необхідних у щоденній роботі.

Любов ПУЗИЧ.
Фото автора.