Головна Економіка В Центрі обслуговування платників податків у Сокалі надали понад 10 тисяч послуг

В Центрі обслуговування платників податків у Сокалі надали понад 10 тисяч послуг

За чотири місяці  2017 року в Центрі обслуговування платників податків Сокальського відділення Червоноградської ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області надано 10 303 послуги, з них – 1 847 адміністративних, – повідомила завідувач сектору обслуговування платників Сокальського відділення Червоноградської ОДПІ Богдана Жукова.

Найбільшим попитом серед платників користується послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків. За цей період надано 1015 таких карток, що становить 55 відсотків загальної кількості адміністративних послуг.

Запитуваними також залишаються послуги з реєстрації книг обліку розрахункових операцій,  книг доходів і витрат платникам єдиного податку та  реєстрація платника єдиного податку. З початку року цих послуг надано 136, 178 та 163 відповідно. Також видано 237 витягів з реєстру платників єдиного податку.

Крім адміністративних послуг в ЦОПі надаються інформаційні послуги щодо діючої системи оподаткування, адміністрування єдиного соціального внеску, нарахування та сплати податків, порядку заповнення податкових декларацій та розрахунків, платіжних документів на перерахування належних податків і зборів до бюджетів, користування електронними сервісами ДФС. Також в Центрі обслуговування платники мають доступ до мережі Інтернет, що дає їм змогу формувати та передавати звітність в електронному вигляді. Також, в ЦОПі Сокальського відділення Червоноградської ОДПІ суб’єкти господарювання можуть подати документи для отримання ліцензій на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами.

Скористатись послугами Центру обслуговування платників можна за адресою: м. Сокаль, вул. Шептицького, 40. Телефони для  довідок:  (03257) 7-21-51, 7-29-28.  Час прийому відвідувачів ЦОП (прийом документів, консультування, надання адміністративних послуг): з понеділка по четвер з 9 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.;  у п’ятницю – з 9 год. 00 хв. до 16 год. 45 хв.; у суботу – з 9 год. 00 хв. до 13 год. 00 хвилин. Обідня перерва – з 13 год. 00 хв. до 13 год. 45 хвилин.