Головна Економіка Яворівський та Сокальський райони – лідери з поданих та зареєстрованих проектів на...

Яворівський та Сокальський райони – лідери з поданих та зареєстрованих проектів на конкурс проектів місцевого розвитку у 2018 році

Цього року конкурсанти подали їх рекордну кількість – 2765. Про це інформує відділ з питань реалізації проектів місцевого розвитку, міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зв’язків Львівської обласної ради.

Згідно з рішенням Львівської обласної ради №542, відділ з питань реалізації проектів місцевого розвитку, міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зв’язків має 20 днів на опрацювання всіх документів. А ті, хто отримає відмову, зможе подати свою заявку вже на конкурс 2019ого. Сокальський район вже третій рік поспіль є серед лідерів (друге місце) у кількості поданих та зареєстрованих проектів. Цього року від району подано 200 конкурсних пропозицій, з яких зареєстровано 119 проектів, в черзі – 47, а відхилено 34 заявки. Найбільше проектів подав Яворівський район – 258, з них 133 – отримали реєстраційні номери. Торік від Сокальського району було зареєстровано 124 проекти, з яких 50 отримало перемогу.