Головна Економіка За перший квартал 2017 на Сокальщині зареєстровано понад 140 підприємців

За перший квартал 2017 на Сокальщині зареєстровано понад 140 підприємців

Сектор державної реєстрації Сокальської райдержадміністрації повідомляє, що за  перший квартал  2017 року в районі  зареєструвалось 143 фізичних осіб-підприємців та 4 юридичних осіб. За звітний період минулого року відповідно зареєстровано 51 підприємця та 5 юридичних осіб.

Протягом вказаного періоду здійснено зміну відомостей щодо 69 юридичних осіб та 104 фізичних осібпідприємців.
Зокрема, за звітний період в с. Тартаків зареєстровано Товариство з обмеженою відповідальністю «Сокальінвест», яке очолює В. Шевчук, основним видом діяльності якого є розведення свиней. Створено 2 фермерських господарства, зокрема в с. Опільсько «Нове Опілля» та в с. Жужеляни.

Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Берегиня Сокаль» в Сокалі по вулиці Григоренка, 1. Також в м. Сокаль в першому кварталі розпочало свою діяльність ПП «БакаліяТорг» під керівництвом Р. Бєлова.

Державним реєстратором прав на нерухоме майно вищевказаного відділу було оброблено 180 заяви щодо державної реєстрації прав власності на земельні ділянки, 45 заяв щодо державної реєстрації прав власності на об’єкти нерухомого майна, відмінні від земельних ділянок, 315 заяв щодо держреєстрації іншого речового права на земельні ділянки та надано 9 інформаційних довідок.

Марія РЕБРИНА, завідувач сектору – державний реєстратор.