Головна Економіка Запрошуємо репетиторів до декларування доходів

Запрошуємо репетиторів до декларування доходів

„Вчителі та викладачі, які минулого року надавали репетиторські послуги, проте не були зареєстровані як суб’єкти господарської діяльності, зобов’язані зареєструватися, а також включити суму таких доходів до загального річного оподатковуваного доходу та задекларувати їх шляхом подання до податкового органу за місцем своєї податкової адреси декларації про майновий стан і доходи за 2016 рік. Зробити це слід до 3 травня 2017 року включно – повідомила начальник Сокальського відділення Червоноградської ОДПI Наталія Жолудєва на зустрічі з освітянами району .

Доходи від надання репетиторських послуг оподатковуються податком на доходи фізичних осіб за ставкою 18% та військовим збором 1,5%.

До репетиторських послуг належить підготовка дітей до школи, вступу до навчальних закладів, незалежного тестування, навчання з будь-яких предметів, написання рефератів, виконання контрольних, курсових, дипломних робіт тощо.

Подати декларацію про майновий стан і доходи можна як у паперовому вигляді, так і засобами сучасних інформаційних технологій.

„Сплата податків є питанням не тільки престижності та честі, а й утримання територіальних громад – оскільки наповнює місцеві бюджети. І, щоб долучитися до когорти цивілізованих держав, необхідно добровільно декларувати свої доходи, адже це загальноприйнята практика у всьому світі, яка свідчить про податкову культуру громадян, їх повагу до держави”- наголосила начальник  Наталія Жолудєва.

Додаткову інформацію щодо заповнення податкових декларацій та іншу інформацію можна отримати за телефонами (03257) 7-28-56, 7-21-51 або в Центрі обслуговування платників  Сокальського відділення Червоноградської ОДПІ.