Головна Економіка ЗАРЕЄСТРОВАНО ДЕВ’ЯТЬ ТОВ

ЗАРЕЄСТРОВАНО ДЕВ’ЯТЬ ТОВ

Сектор державної реєстрації Сокальської райдержадміністрації повідомляє, що за 2017 рік в районі зареєструвалось 351 фізичних осібпідприємців та 25 юридичних осіб. За звітний період минулого року відповідно зареєстровано 221 підприємця та 32 юридичні особи. Протягом вказаного періоду здійснено зміну відомостей щодо 357 юридичних осіб та 232 фізичних осібпідприємців.

Зокрема, за звітний період зареєстровано 9 Товариств з обмеженою відповідальністю в селах Тартаків, Муроване, Варяж, Острів, напрямками діяльності яких буде торгівля, розведення свиней, будівництво житлових та нежитлових будівель, виробництво інших меблів, виробництво електроенергії, виробництво дерев’яної тари, виробництво олії та тваринних жирів.

В селах Опільсько, Жужеляни та Карів розпочали діяльність новостворені фермерські господарства.

Дослідженням кон’юнктури ринку та виявленням громадської думки, торгівлею та будівництвом займатимуться три приватних підприємства.

Також за вказаний період почали функціонувати в м. Сокаль – Благодійна організація «Благодійний фонд «Креси» та ОСББ «Берегиня Сокаль».

Громадські формування з охорони громадського порядку та державного кордону задекларували діяльність в с. Хоробрів та м. Белз. Також було створено місцеву пожежну команду Хоробрівської сільської ради.

Державним реєстратором прав на нерухоме майно вищевказаного сектору оброблено 898 заяв щодо державної реєстрації прав власності на земельні ділянки, 228 заяв щодо державної реєстрації прав власності на об’єкти нерухомого майна, відмінні від земельних ділянок, 1149 заяв щодо держреєстрації іншого речового права на земельні ділянки та надано 27 інформаційних довідок.

Марія РЕБРИНА, завідувач сектору – державний реєстратор.