Головна Без категорії ПРАВОПОРУШЕНЬ СЕРЕД НЕПОВНОЛІТНІХ ПОБІЛЬШАЛО

ПРАВОПОРУШЕНЬ СЕРЕД НЕПОВНОЛІТНІХ ПОБІЛЬШАЛО

Діти – наша радість, потіха, гордість, а нерідко й випробування. У батьків нераз через них болить серце та з’являються сльози на очах, бо ті стають на слизьку дорогу, ідуть на вчинення правопорушень. За 2017 рік на території Сокальського району скоєно шість злочинів за участю 5х неповнолітніх, а за аналогічний період 2016ого – чотири за участю трьох неповнолітніх. Торік «відзначилися» учні професійно-технічних училищ. За вказаний період 2017 року неповнолітніми скоєно: 4 злочини – ст. 185 ч. 2 ККУ, 2 злочини – ст. 309 ККУ. Працівники Сокальського ВП Червоноградського ВП ГУНП у Львівській області з метою правового захисту в закладах району здійснили 15 виступів в ЗМІ (ТРК «Сокаль», газета «Голос знад Бугу», мережа «Фейсбук»), а також провели 42 рейди по м. Сокаль та населених пунктах району, під час яких виявлено 24 неповнолітніх, які палили цигарки в громадських місцях. З цього факту неповнолітні та їхні батьки притягнуті до адміністративної відповідальності за ст. 175І КУ пАП/, 2 факти продажу алкогольних напоїв неповнолітнім в ФОП кафе «Зоряна» в с. Теляж, продаж алкоголю з рук в м. Сокаль.
У минулому році чотирьох неповнолітніх взято на облік Сокальським відділенням поліції, двом з них вручено підозру у вчиненні злочину, проте вони не взяті під варту на час досудового слідства. Ще до одного застосовано захід виховного характеру, а іншого засудили з встановленням іспитового терміну.

Працівники відділення склали та скерували до суду та адмінкомісій 95 адміністративних протоколів за скоєння правопорушень, передбачених КУпАП, з них 25 протоколів складено на неповнолітніх осіб.

Ірина МРОЦЬ, старший інспектор Сокальського відділення поліції Червоноградського ВП ГУНП, майор міліції.