Головна Економіка Звіт про пільги належить до категорії податкових декларацій

Звіт про пільги належить до категорії податкових декларацій

Сокальське відділення Червоноградської ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області звертає увагу платників податків на те, що Звіт про суми податкових пільг, форму якого затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2010 № 1233 отримав з цього року статус податкової декларації.

Суб’єкт господарювання, який подає Звіт про пільги до контролюючого органу за місцем своєї реєстрації, зазначає в ньому код і найменування податкової пільги за кожним видом податкових пільг, що є втратами доходів бюджету, і Довідника інших податкових пільг. При поданні Звіту про пільги:

– за три календарних місяці поточного року використовуються Довідники пільг станом на 1 квітня поточного року;

– за шість календарних місяців  поточного року – Довідники пільг станом на 1 липня поточного року;

– за дев’ять календарних місяців поточного року – Довідники пільг станом на 1 жовтня поточного року;

– за дванадцять календарних місяців минулого року  – Довідники пільг станом на 1 січня поточного року.

Нагадаємо: Звіт про пільги подається щоквартально наростаючим підсумком (за три, шість, дев’ять і дванадцять місяців) протягом 40 календарних днів, які настають за  останнім календарним днем звітного податкового періоду.

Декларація з ПДВ за березень за новою формою

подається до 20 квітня 2017 року

Сокальське відділення Червоноградської ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області повідомляє, що декларація з ПДВ за новою формою за березень подається до 20 квітня 2017 року, а за І квартал 2017 року – до 10 травня 2017 року.

Платники ПДВ також мають врахувати, що уточнюючий розрахунок податкових зобов’язань з ПДВ у зв’язку з виправленням самостійно виявлених помилок відповідно до останніх змін подається починаючи з 01 квітня 2017року.

Нагадаємо, що Наказ Мінфіну України від 23.02.2016 № 276, яким внесено зміни до форми податкової декларації з ПДВ, набрав чинності з 01.03.2017року.

 

Начальник Сокальського відділення

Червоноградської ОДПІ

ГУ ДФС у Львівській області        Н.Я. Жолудєва