Головна Коротко ЄДНАЄ НАС БУГ

ЄДНАЄ НАС БУГ

Делегація зі Сокальського району на чолі з головою районної ради Миколою Паськом минулого тижня побувала у гміні Дрохічин (Республіка Польща).

В рамках міжнародної зустрічі із партнерами з міста Дрохічин (Польща) та міста Дрогічин (Білорусь) Сокальська районна рада підписала партнерську угоду по міжнародному проекту з створення туристичного маршруту по річці Західний Буг.

– 11 березня відбувся черговий етап в легалізації міжнародного проекту по створенню туристичного маршруту по річці Західний Буг. Офіційне підписання партнерської угоди між Дрохічином (Польща), Дрогічином (Білорусь) та Сокальським районом. + 290 тисяч євро залучених від Євросоюзу коштів в спортивну і туристичну інфраструктуру району. Наші акордеоністи на спільному концерті підкорили польську публіку. Дякую Валентині Піскляк, Романові Козярському та Назару Куртянику за творчий внесок у розвиток українопольських стосунків. Наші артисти вже отримали запрошення на день міста Дрохічин. Робота по підготовці проектної документації для будівництва центру каякового туризму та оглядової вежі тривають, – сказав голова районної ради Микола Пасько.

Під час міжнародної зустрічі колективи з України та Білорусі презентували свої таланти на головній сцені міста, а згодом отримали бурхливі оплески та запрошення на день міста Дрохічин (РП). Проект «Єднає нас Буг» буде реалізований в рамках транскордонного співробітництва «PLBLUA 20172020». Його мета – пропагування байдаркового виду спорту на теренах трьох країн. Буде розроблено маршрути по річці Західний Буг (Україна), Буг (Польща) та Дніпрово-Бузькому каналу (Білорусія).

Світлана ПРИТУЛКО.