Головна Коротко У Сільці та Межиріччі перевіряли стан протипожежної безпеки приватних житлових будинків

У Сільці та Межиріччі перевіряли стан протипожежної безпеки приватних житлових будинків

З метою перевірки стану протипожежної безпеки приватних житлових будинків (стан електромереж, пічного опалення) та надання допомоги в усуненні порушень у помешканнях громадянам, інспекторський склад Сокальського РС ГУ ДСНС України у Львівській області спільно з представником соціального захисту, депутатом сільської ради та дільничним інспектором провели відпрацювання населених пунктів Сілець та Межиріччя.

Жителям сіл вручили пам’ятки дотримання правил пожежної безпеки у побуті, провели зустріч з настоятелем храму, учнями місцевої школи та інструктаж з неблагополучними, одинокими та багатодітними сім’ями, на теми: «Контролюй дрібниці у побуті», «Вмикай без перевантажень», «Заборона виходу на кригу», «Вибухонебезпечні знахідки». Надали практичну допомогу щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті з врученням 32 пропозицій, інструктаж провели 25 особам.
Завдяки профілактичній та інформаційнороз’яснювальній роботі ми зможемо донести до свідомості кожного громадянина важливість і необхідність дотримання правил пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності, тим самим попередивши можливі трагічні випадки.

Олег ТИМЧАК, начальник Сокальського РС ГУ ДСНС України у Львівській області, підполковник служби цивільного захисту.