Головна Листи І ПОРИБАЛИЛИ, І ВІДПОЧИЛИ…

І ПОРИБАЛИЛИ, І ВІДПОЧИЛИ…

17 червня діти та молодь з особливими потребами відвідали захід «Пікнік на природі» на березі водосховища у м. Краснік Люблінського воєводства у Польщі.

Організатор – Правління кола польського cоюзу рибалок м. Краснік. 14 учасників Сокальської районної асоціації інвалідів змогли показати себе як рибалки, любителі природи та просто хороші і щирі українці.

Основною метою його проведення було ознайомлення дітей і молодих людей з інвалідністю з головними правилами рибальства, різними видами риб, а також започаткування нових знайомств, спілкування учасників з України та Польщі, наука здорового суперництва в дружньому колі та цікаве інтеграційне проведення часу на свіжому повітрі.

Емоцій та вражень, звісно, дуже багато. Хтось вперше взяв вудку в руки, а дехто – вправно наловив багато риби та з великою цікавістю допомагав організаторам важити улов.

Сокальчани були єдиною іноземною командою на заході. Усі учасники отримали чудові подарунки та медалі за участь у змаганнях із риболовлі. Хоча всю виловлену рибу довелось випустити назад у водосховище, це зовсім не засмутило учасників змагань. Адже риба не загине, а, навпаки, зможе вирости ще більшою, щоб наступного року приїхати знову і наловити її ще більше!

Висловлюємо щиру подяку Сокальській районній раді, яка організувала поїздку і забезпечила транспортом наших учасників.

Оксана КОНОНОВА,•голова Сокальської районної асоціації інвалідів.