Головна Листи Сергій Касьян – людина слова та патріот держави

Сергій Касьян – людина слова та патріот держави

депутат облради Сергій Касьян
депутат облради Сергій Касьян

Люди з добрим серцем, які вболівають за ближнього та народ, вартують ласки Божої й опіки, поваги та пошани. Таким є заступник головного лікаря Сокальської ЦРЛ, депутат обласної ради Сергій Касян. Він був учасником Євромайдану, працював начмедом військового госпіталю у зоні АТО, бачив страхіття війни, та її наслідки, а сьогодні займається вирішенням наболілих питань жителів Сокальщини.

Представляти інтереси своїх виборців в обласній раді – нелегка ноша. Oднак для нього посильна, бо він добре знає проблеми медичної галузі, відстоює інтереси громад Сокальщини під час реформи децентралізації та створення госпітальних округів. Це скромна і порядна людина, до якої звертаються з різними проблемами не тільки керівники установ та організацій, але й пересічні громадяни. Сергій Васильович – небайдужий до сімей загиблих і поранених учасників під час Революції Гідності, скеровує учасників АТО на лікування у Львівський військовий госпіталь, сприяє у встановленні груп інвалідності. Він – людина слова, не байдужий до чужого горя, завжди уважно вислухає і дасть добру пораду. Не залишається осторонь проблем й багатодітних сімей та інвалідів, малозабезпечених, а тим, хто потрапив у скрутне становище, надає, за можливості, матеріальну допомогу.

Сергій Касян – патріот держави. І якби у Верховній Раді були такі люди, як він, може би багато змінилось на краще у незалежній Україні. Здоров’я йому міцного, терпіння, миру і Божого благословення у нелегкій депутатській роботі.

Марія ДЕХТЯРОВА, мешканка м. Сокаль.