Головна Освіта ПРИЗЕР ТА ЛАУРЕАТ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ

ПРИЗЕР ТА ЛАУРЕАТ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ

Члени гуртка «Юний журналіст» Сокальського будинку дитячої та юнацької творчості Сергій Котик і Ярослав Шукатка (керівник Олег Черешневський) взяли участь у ХVI Всеукраїнській конференції-конкурсі науково-дослідницьких робіт школярів «Зоряний шлях», яка проходила 1920 квітня у місті Дніпро.

Сергій Котик виборов третє місце у секції «Духовність і космос» і нагороджений дипломом Національного центру аерокосмічної освіти молоді імені О. М. Макарова. Ярослав Шукатка став лауреатом у секції «Наукові дослідження у космосі», за що також нагороджений грамотою цього ж закладу. Їх керівнику – Олегові Черешневському – вручена подяка за плідну працю щодо залучення талановитої молоді до науководослідницької роботи, за підвищення професійного та освітнього рівня школярів.

Усі учасники Всеукраїнської конференції провели екскурсію до навчальновиставкового комплексу Національного центру аерокосмічної освіти молоді імені О. М. Макарова, спостерігали за Сонцем за допомогою потужного телескопа, а також відвідали Дніпровський історичний музей.

Марія ПОЛІЩУК, директор Сокальського БДЮТ.