Головна Цікаво 3Д сітка купити від виробника в Києві та Україні

3Д сітка купити від виробника в Києві та Україні

Зараз одним з найнадійніших матеріалів для загородження приватної території є 3Д сітка. Дуже багато об’єктів державного значення використовують цю зварну конструкцію з міцного металу, щоб забезпечити надійну охорону території.
Сьогодні ми поговоримо про те, де можна купити в Києві та Україні таку 3Д сітку від виробника, аби не переплачувати та отримати надійну огорожу.

Еко заграда( 3д сітка ) — це…

Як вже й було сказано вище — це надійна зварна конструкція для встановлення навколо певної території. Сітка виготовляється з металевих прутів, які вигинаються у форму літери V та має пористу структуру для кращого огляду того, що відбувається на охоронному об’єкті та за його межами.

Завдяки гарному покриттю гарячим цинком, термін експлуатації такої огорожі буде досягати більше 10 років, а цілісне нанесення ПВХ матеріалів на всі 3д сітки забезпечує експлуатацію сітки без фарбування до 10 років.
Де можна використовувати такі паркани із сіток? Навколо офісних приміщень, складів, медичних центрів, дитячих майданчиків та ін. При цьому, ви можете не сумніватися у надійності такої огорожі, оскільки без допоміжних засобів зловмисникам неможливо буде розкрити 3д сітку, або перелізти через неї, оскільки V-форма у верхній частині конструкції максимально заважає цьому.

Чи дорого вона коштує, запитаєте ви? Насправді ні, тим паче якщо замовляти її від виробника, який не буде ставити націнку у 2 рази вище собівартості товару. Тому кожен українець, який має середню заробітну плату, може собі дозволити встановити подібний паркан.

Де придбати еко заграду?

Питання актуальне для нашої теми: де ж знайти того самого виробника? До вашої уваги пропонується “Завод Центр Сітка”, який професійно протягом багатьох років займається виготовленням еко заград (3д сіток) для України.

На сайті їхньої компанії ви зможете знайти список конструкцій, які використовуються для огорожі певних об’єктів, серед них ви відшукаєте і 3д сітку.

Одна секція еко загради вам обійдеться від 250 гривень та більше, тому ціни дійсно дуже доступні для кожного.
Як вже й говорили раніше, офісно-складська база заводу знаходиться у місті Києві, за адресою, вказаною на сайті, але є можливість оформити заявку онлайн та отримати відправлення у будь якому куточку України, що справді досить зручно. На оформлення замовлення ви втратите не більше 5-10 хвилин, після чого, якщо ви мешканець Киева, можете їхати та забирати своє замовлення, але перед цим обов’язково зв’яжіться з менеджером, щоб уточнити про наявність бажаного товару на складі.