Головна Цікаво Казки від книжкового видавництва “Kalamar”

Казки від книжкового видавництва “Kalamar”

Основна асоціація більшості людей із дитинством — казки. Нам їх читали перед сном, після чого ми вмить занурювались у дивовижний світ снів, втілюючи найкращі моменти нашого дитячого життя. Що й казати, світ нам здавався таким безтурботним, а іноді весь прожитий нами день зводився до бажання почути фантазії улюбленого автора перед тим, як ми заплющимо очі.

Я був одним із тих, хто виріс на казках Ганса Християна Андерсена. Саме він відкривав переді мною той дивовижний світ, де рано чи пізно добро все одно перемагає зло. Не всі його творіння були зрозумілими мені змалку, як наприклад його казка “Голий король”, а були такі класичні казки, які знали всі — гарним прикладом є казкова розповідь про Дюймовочку. Не те щоб вона входила до списку моєї улюбленої казкової літератури, але ставши дорослим розумієш, що саме так тримає тебе разом з Андерсеном.

Перше, що можна абсолютно точно відмітити — немає класичної схеми поділу сюжетних сил казок на “добро” та “зло”. По-друге, кожна казкова історія наштовхує тебе на якісь дуже дорослі правильні висновки. Ганс Християн вміло створював живу, цікаву сюжетну картину, головними героями його казок ставали прості, бідні люди. Вже крізь таку кількість років все одно рекомендую його казки, як найкращі для дітей будь якого віку, оскільки перечитуючи їх кожного року ваша дитина буде відкривати для себе новий зміст у творіннях датського автора.

Якщо ж ви задумуєтесь над тим, щоб купити якісну книжку казок Андерсена, з яскравими та неперевершеними ілюстраціями, то я порекомендую вам придбати книжку від видавництва “Kalamar” на сайті . На те є кілька вагомих причин.

Одна із них полягає у ціні. Так, наприклад, казку “Дюймовочка” придбати можна за 150 гривень. Погодьтесь, що це справді дешево, та ще й з авторськими ілюстраціями від талановитої художниці Грасі Олійко.

До речі про цю чудову дівчину. Грася вкладає душу у кожну ілюстрацію до казок Ганса Андерсена. Вона саме та людина, яка допомагає нам через зорове сприйняття побувати на місцях розгортання сюжету казок. Для пані Олійко такі малюнки — це не робота, а задоволення, бо вона мріяла займатися ілюстрацією все життя.

Друга із причин — якість матеріалу, з якого виготовляється книга. Вона йде у твердій обкладинці, а її сторінки так приємно відчувати на дотик. Така книжка може принести задоволення не тільки візуально, але й завдяки приємним та якісним матеріалам виробництва.

І третя причина — можливість придбати таку книжку через Інтернет. Так, ви не їздите по книжковим магазинам, не витрачаєте свій час, а заходите на сайт Kalamar https://kalamar.ua/. Там всього в пару кліків ви станете володарем улюбленої казки для ваших дітей.