Головна Цікаво Якою має бути організація кави-брейків на семінарах, конференціях, тренінгах?

Якою має бути організація кави-брейків на семінарах, конференціях, тренінгах?

Кава-брейк – невід’ємна частина будь-якого ділового заходу, починаючи від переговорів і закінчуючи конференціями та семінарами. Ароматна кава з гарячою випічкою або чашка чаю з апетитним канапе дозволяють підкріпитися і відпочити від потоку інформації.

Організація харчування і, зокрема, кава – брейк є невід’ємним атрибутом будь-якого успішного заходу. Під час напруженної роботи пауза на каву – брейк допоможе відновити запас сил і розрядити на деякий час ділову обстановку. Кожна деталь ділового заходу ретельно продумана, так само і ми продумуємо кава-паузу, щоб достатньо було лише кількох хвилин, щоб зняти втому і напругу, отримати необхідний заряд енергії, відновивши запас сил.

Проведення ділових заходів кейтеринговой компанією «Сніданок на траві»

Команда «Сніданок на траві» допоможе зробити приємну паузу між складними нарадами або довгими конференціями, а саме, порадувати Вас смачною кавою і смачними наїдками.

Зручна сервіровка, розслаблююча атмосфера, вишукана подача свіжоприготовлених закусок ввічливий обслуговуючий персонал – саме таким бачить кави-брейк кейтерінгова компанія «Сніданок на траві» в Дніпрі. А тому організація кави-брейка нашими фахівцями передбачає:

  • Кращу пропозицію меню в рамках обумовленого бюджету. За багато років роботи, ми розробили меню з безліччю позицій, а тому зможемо задовольнити будь-які ваші побажання щодо страв і закусок.
  • Декор приміщення і оригінальна сервіровка столів – ми намагаємося не тільки нагодувати гостей, а й створити відповідну атмосферу, що розташовує до спілкування.
  • Розробку сценарію заходу в тому випадку, якщо вам необхідно «вписати» кава-брейк в загальну концепцію семінару, презентації або переговорів.
  • Своєчасну доставку страв до точно обумовленого часу.
  • Повне прибирання приміщення після завершення ділового заходу.

Замовивши проведення кава-брейків у кейтеринговой компанії «Сніданок на траві» в Дніпрі, ви надасте можливість учасникам зустрічі відпочити і приємно провести час в неформальній обстановці, насолоджуючись легкими стравами і смачними напоями. Все це не тільки поліпшить якість роботи на зустрічі, а й сформує позитивний імідж компанії.

Для нас важливі Ваші звички і вимоги, тому ми організовуємо кави-брейк, який відповідатиме всім Вашим побажанням і порадуємо не тільки відмінною кухнею, а й якісним сервісом.

Замовити кави – брейк у нас не складе праці-залиште онлайн заявку з контактним номером і менеджер компанії зв’яжеться з Вами. Ви зможете обговорити будь-які деталі, а ми сформуємо меню урахуванням Ваших побажань і бюджету.

За час своєї роботи ми розробили меню з величезним вибором страв. На каву – брейку Ви не зможете залишитися байдужими до оригінальних і смачним десертів.

Наша компанія впорається не тільки з організацією і сервіровкою торжества, але стане помічником в проведенні майстер-класів різного призначення (кулінарні та розвиваючі). Ми допоможемо Вам вибрати аніматорів на дитячий день народження, провідних, звукорежисерів, декораторів та флористів за прийнятними цінами.

Організація кава – брейки в «Сніданок на траві» – це високий рівень заходу за допомогою традицій кейтерингу.