Головна Цікаво Як придбати квартиру у Львові

Як придбати квартиру у Львові

ЖК “Семицвіт”, придбати квартиру у Львові

Кожна людина мріє про своє житло, у затишному районі міста, де все навколо буде спонукати до спокійного, розміреного життя. Так чи інакше, всі ми мріємо про свій затишний куточок до якого із задоволенням можна буде повертатися після роботи. Сьогодні ми вам розкажемо чому варто купити житло у Львові та розкажемо про один із житлових комплексів під назвою “Семицвіт”

Чому варто придбати нову квартиру

По перше — це загальний стан квартири. Тільки що відбудований житловий комплекс у ідеальному стані, тому це набагато краще, ніж квартири, які були відбудовані ще у ХХ столітті. Звичайно, що можна робити ремонти, підтримувати її у гарному стані, але сама будівля з вашою квартирою включно вже може опинитися за крок до аварійного стану. Звісно що річ йде про людей, які мешкають у так званих “хрущовках”, які є у кожному місті України.

А нова квартира — це як друге дихання для вас, тому що зараз багато житлових комплексів проектується та будується за схемою “місто у місті”. Це означає, що на території ЖК е своя власна інфраструктура: магазини, дитячі садки та багато іншого, але про це більш детально поговоримо у наступному розділі.

Житловий комплекс “Семицвіт”

ЖК “Семицвіт” будувався за сучасними технологіями у проектуванні. Головне гасло цього проекту: “Тут є все для комфортного життя”. І з цим не можна не погодитися, тому що місцеположення для будівництва цього ЖК було підібрано якнайкраще, тому що знаходиться у самому центрі Львова. Але це йому не заважає бути одним із зелених районів, оскільки тут висаджено багато дерев для забезпечення максимально чистого повітря у міських умовах.

Як вже згадувалося раніше, “Семицвіт” має свою власну інфраструктуру з зонами фудкорту у торгових центрах, дитячими садками, футбольними та спортивними майданчиками, Все для того, щоб щасливі сім’ї могли дати все своїм дітям, при цьому не виходячи за межі території будинку.
Це насправді революційний підхід до будівництва не тільки житла, а й при житлової території. Саме таких принципів притримуються “Інтергал-Буд” — компанія-забудовник із багаторічним стажем професійного виконання будівельних об’єктів та знаходженням на перших позиціях ринку компаній з будівництва.

Тому щасливим власником квартири у Львові від житлового комплексу “Семицвіт” можете цілком стати й ви, змінивши старе та сіре житло на квартиру, яка відповідає всім стандартам якісного місця для проживання. Бо найчастіше ми про таке звикли тільки мріяти, замість того, щоб стати мешканцями подібних житлових комплексів.