Головна Цікаво Човнові мотори – поради вибору

Човнові мотори – поради вибору

Люди, які люблять відпочинок на воді, обов’язково повинні мати човен

А щоб бути мобільними і використовувати її на повну, варто придбати до неї мотор. Зазвичай ринок пропонує чимало варіантів моторів, проте не завжди можна знайти якісний. Кожен хоче продати мотор, проте не кожен має сертифікований товар. Тому треба знайти надійний і перевірений магазин, зарекомендував себе на ринку як професійний продавець якісного товару. Одним з таких є «Lodka5».

Які мотори пропонує Lodka5?

Інтернет-магазин Lodka5 пропонує мотори тільки перевірених брендів. Тут можна знайти мотор до будь-якої човни з огляду на всі Ваші побажання. Магазин надає гарантію на кожен товар і відповідає за якість вибору. Перейшовши по этой ссылке на Лодка5, Ви побачите всі варіанти моторів. Підібравши необхідні фільтри, Ви швидко знайдете необхідне.

Як правильно вибирати мотор?

Щоб вибрати мотор, потрібно розібратися, які вони бувають і в чому їхня відмінність. Всі мотори діляться на два типи:

• Електричні;

Електричні мотори майже безшумними і повністю екологічні. Вони легкі у використанні і працюють стабільно. Їм не потрібно спеціального обслуговування і дорогих запчастин. Вони мають акумулятор, який дозволяє працювати мотору. Недоліком такого мотора є саме цей акумулятор. Незважаючи на те, що не потрібно купувати паливо, батарея вимагає постійного заряду, контролю та догляду в дощову погоду.

• Бензинові;

Бензинові мотори більш потужні. Вони є більш популярними серед покупців. І не спроста, адже такі мотори є більш економічними в використанні. Вони потужно працюють при цьому використовують мінімум палива. Однак вони не є повністю екологічними і забруднюють природу.

• Газові;

Ще одним варіантом може стати мотор на основі зрідженого газу. Вони ще економічніше і екологічні, проте таких моделей не так багато.

Бензинові мотори теж різні. Вони бувають двотактних і чотиритактних. Весь світ сьогодні працює на чотиритактних моторах. Такі мотори призводять до мінімуму забруднення середовища, вони економні і працюють на низьких оборотах.

Однак в Україні найбільш популярні двотактних мотори. Вони набагато дешевше і прості у використанні. Такі мотори прості в комплектації і зручні в транспортуванні.

Щоб вибрати мотор, можна звернутися до менеджерів сайту Лодка5. Вони знають все про моторах і зможуть підібрати оптимальний варіант з усього асортименту.