Головна Цікаво Масла для дерева Belinka: особливості та сфера застосування

Масла для дерева Belinka: особливості та сфера застосування

просочення деревини масломНезважаючи на масу достоїнств, деревині притаманні деякі недоліки, які призводять до гнильних процесів та деформації, внаслідок чого деревні матеріали втрачають свою довговічність і зовнішню привабливість. Уникнути всілякого руйнівного впливу допомагає натуральне масло для дерева, яке часто застосовується в якості ефективного захисно-декоративного фінішного покриття.

На відміну від інших лакофарбових матеріалів, масло не створює на поверхні плівку, а глибоко просочує деревні волокна, утворюючи гарне та приємне матове покриття. Купити масло для дерева пропонує популярний бренд Belinka, в лінійці якого представлені високоякісні склади за доступними цінами. Ознайомитися з продукцією можна в інтернет-магазині виробника Belinka, перейшовши за посиланням: https://belinka.com.ua/produkciya/masla-dlya-dereva

Що потрібно врахувати при виборі

Масло для деревини відмінно захищає меблі, різні дерев’яні побудови, елементи інтер’єру з екзотичних деревних порід, але вимагає періодичного оновлення та особливий догляд. Тому вибираючи засіб необхідно врахувати деякі фактори, до яких відносяться:

 • Глибина проникнення масляного складу в структуру деревини.
 • Ступінь токсичності масла. Важлива при його використанні в приміщенні зі змінною вологістю і температурою (кухня, лазня, сауна).
 • Вологостійкість складу, особливо при зовнішній обробці або в сирому приміщенні.
 • Співвідношення кількості мінерального та натурального масла (чим більше відсоток натуральних масел, тим вище якість складу).
 • Паропроникні можливості масла, які дозволять дереву повноцінно дихати.
 • Ступінь прозорості складу при хорошій якості не змінює структуру та колір деревної породи.
 • Відсутність запаху говорить про мінімальний вміст в маслі хімічних компонентів.

Особливості масел Belinka

 1. Біо-просочення для деревини Belinka Oil Exterier призначається для ефективного захисту та догляду за зовнішніми поверхнями підлогових настилів, садових меблів, обшивки, дверей, вікон та інших виробів, виготовлених з міцних деревних порід. Безбарвний склад з цитрусовим запахом відрізняється вмістом компонентів, здатних уповільнювати появу цвілі. Рекомендується оновлення покриття не менше двох разів на рік.
 2. Біо-просочувальний засіб Belinka Oil Food Contact з добавками ароматичних масел використовують для захисту і догляду за масивними або шпонованими дерев’яними поверхнями всередині приміщень. Даний склад також підійде для дерев’яних виробів, що контактують з продуктами харчування або призначеними для подачі їжі (кухонні робочі поверхні, столи і т.д.).
 3. Склад Belinka Oil Interier з модифікованими рослинними олійними і восковими добавками служить для захисту та догляду за предметами меблів, стіновий обшивкою з масивної деревини, дитячих іграшок та інших елементів інтер’єру. Безбарвне швидковисихаюче масло для дерева утворює тонка плівку, що забезпечує ефективну вологостійкість і приємне гладке покриття.
 4. Парафінове масляне просочення Belinka Oil Paraffin призначається для обробки дерев’яних поверхонь в лазні або сауні. Подібний засіб чудово відштовхує вологу та різні забруднення, не має запаху і не створює захисну плівку, тому рекомендується регулярно контролювати стан і оновлення обробленої деревини.
 5. Тунгове масло Belinka Oil Tung призначається для захисту поверхонь з міцних деревних порід, схильних до атмосферного впливу, включаючи дерев’яні елементи яхт, катерів та інших суден. Можливо також застосування складу для внутрішньої обробки стель, підлог та ін. Масло відрізняється відмінною стійкістю до вологи, ультрафіолету та зносу.