Головна Цікаво Чи існує рейтинг пластикових вікон?

Чи існує рейтинг пластикових вікон?

Ми звикли обирати найкраще – продукти, види відпочинку, товари народного споживання та послуги. Ми орієнтуємося за допомогою власного смаку, пробуємо новинки, залишаємося вірними своїм уподобанням або змінюємо пристрасті. Практично будь-яку річ можна спробувати на смак або щодо того, як працює річ. Але чи можна спробувати пластикове вікно, щоб вирішити, чи подобається воно нам чи ні?

Пластикові вікна пропонують десятки компаній, більша частина яких не є виробником. Ці дилерські компанії займаються тільки продажем і установкою, але, наприклад, не ремонтом склопакетів. І те, наскільки добре вони можуть продати послугу, змонтувати вікно і підтвердити гарантійні зобов’язання, в кінцевому рахунку, позначається на репутації виробника. Крім того, вони встановлюють власну ціну, яка часто перевищує початкову ціну дорогого якісного профілю в 4-5 разів. Як часто можна почути відгуки тих, хто поставив пластикові вікна, скориставшись послугами такої невеликої компанії? І хороша марка несправедливо втрачає популярність. Чому так відбувається?

Рейтинг компаній, які займаються пластиковими вікнами грунтується на трьох китах.

  • Вибір споживача – то, що вибирає максимальну кількість покупців. У цей пункт входить краща ціна виробу однієї популярної моделі в різних компаніях.
  • Бренд – популярність компанії завдяки рекламі і купівельним відгуками. Обов’язково, щоб марка була представлена ​​не в одному місті, мала власну мережу. Важливим пунктом є сертифікація продукції та менеджменту.
  • Якість товару і наданих послуг. Навіть порівняно недороге пластикове вікно, вартість якого цілком задовольнить представника середнього класу, при належній якості матеріалів і правильній установці буде не менш надійним, ніж евровікно преміум-класу, хоча буде трохи простіше.

Як такого рейтингу компаній не існує – максимально вірну оцінку можуть дати тільки відгуки покупців. Можна, звичайно, провести дослідження по вікнах на рівні однієї цінові категорії, але ми повертаємося до питання – чи можна спробувати пластикове вікно? Така покупка здійснюється якщо не назавжди, то на досить тривалий час. У кожної людини свої критерії, які він пред’являє до зручності, формі, обслуговування. І кожен споживач, купивши по суті те ж саме вікно, розповість про свої почуття і відчуття. Звичайно, вірити на слово одному покупцеві не варто. Але, якщо сотні задоволених замовників говорять про те, що якась компанія пропонує пластикові вікна, вартість яких невисока, а якість гідна – варто прислухатися до більшості.