Головна Освіта У Забузькому ясла-садку «Малятко» постійно забезпечується системний підхід до реалізації завдань дошкільної...

У Забузькому ясла-садку «Малятко» постійно забезпечується системний підхід до реалізації завдань дошкільної освіти

У «МАЛЯТКО» ЗАЛЮБКИ ЙДУТЬ МАЛЮКИ

Діти, як знаємо, наші мрії та надії. І кожна дитина – особливий світ, і пізнати його може лише той, хто разом із малюком долучатиметься до його радощів, успіхів, тривог, хто розумітиме його самого. За те, якими виростуть діти, відповідальні батьки і педагоги. І дуже важливо, де і в яких умовах виховуються малюки.

У Забузькому ясла-садку «Малятко» постійно забезпечується системний підхід до реалізації завдань дошкільної освіти, здійснюється планомірна підготовка дітей до школи.

Сьогодні в садочку є дві групи, які відвідує 35 хлопчиків та дівчаток. Торік було трохи більше – 47, і з них 18 – переступило поріг школи.

– У «Малютку» створено всі умови для повноцінного виховання і навчання дітей дошкільного віку. До послуг дошкільнят просторі групові кімнати, затишні спальні, зал для проведення урочистих заходів, ігрові майданчики та споруди, – сказала завідувач дитячої установи Оксана Семенюк.

А, головне, що це все створюється людьми, які працюють тут. І не має значення, хто це – вихователь чи його помічник, кухар чи музичний керівник… Кожен з них старається щодня вкласти часточку свого серця в роботу, яку виконує. Вихователі Тетяна Туркач, Тетяна Козак, Катерина Вільхова, помічники вихователів Марія Андрушко, Надія Семчук, музичний керівник Надія Бокало – люди творчі, закохані у свою професію, розвивають здібності, талант вихованців.

Під час занять діти разом із своїми вихователями подорожують у Країну казок, вчаться самостійно розповідати казки, оповідання, рахувати, малювати, співати, танцювати, любити рідне село, свій край, Батьківщину.

Не минає дитячу дошкільну установу й місцевий священник Йосип Скоробогатий, який разом з дітками проводить різні патріотичні заходи.

А смачно готує в «Малятку» кухар Марія Бродюк.

– Ми брали участь в обласному конкурсі мікропроектів, і стали переможцями у «Придбанні обладнання для облаштування дитячого ігрового майданчика». Загальна сума 104800 гривень, – продовжила Оксана Семенюк. – Тут були внески обласного та районного бюджетів, ініціативної групи (батьків), а також ПП «Західний Буг» (Василь Коцупир). За що їм всім щире спасибі. Тепер дітки, коли дозволяє погода, постійно на ігровому майданчику.

Допомагає й Опільська сільська рада. Частим гостей є сільський голова Андрій Дмитрів. Так за кошти сільського бюджету придбано кухонний інвентар, проведено ремонт приміщень в групах, встановлено септик. Варто також зазначити, що завдяки районній раді (голова Микола Пасько) капітально відремонтовано вбиральні.

Ось так завдяки невичерпному ентузіазму та старанням усіх в дошкільному закладі зроблено чимало добрих справ. І це дуже приємно і діткам, і вихователям, і батькам… Головне, що тут панує атмосфера доброзичливості та привітності.

Василь МАРЧУК.
Фото автора.