Головна Цікаво Чистка бойлерів від компанії Fix Master

Чистка бойлерів від компанії Fix Master

Високі тарифи на послуги гарячого водовідведення, часті відключення води змушують користувачів встановлювати автономні водонагрівачі. Переваг використання бойлерів чимало. Та для підвищення продуктивності їхньої роботи потрібно систематично чистити техніку. Компанія Fix Master пропонує професійне очищення бойлерів fix-master.kiev.ua/uslugi-santekhnika/chistka-bojlera/. Замовити послугу можна на сайті та за номером телефону.

Як визначити, що потрібно чистити бойлер

Водонагрівачі для води поділяються на два типи: з сухим та мокрим теном. У сухому тені нагрівальний елемент поміщають у прозору колбу. Таким чином він не контактує з водою. Такі бойлери довше нагрівають воду, проте захищені від утворення накипу. У бойлерах мокрого типу нагрівальний елемент нагріває воду безпосередньо. Обладнання швидко дає гарячу воду, проте на ньому часто утворюється вапняний наліт.

Чим жорсткіша вода, тим швидше з’являється накип. Він уповільнює нагрівання води та може призвести до поломки водонагрівального пристрою. Засмічена техніка споживає більше електроенергії, що позначається на рахунках за комунальні послуги. Техніка сигналізує, коли виникає потреба в чистці:

  • потребує більше часу для нагрівання води, ніж це було раніше;
  • спостерігається підвищений рівень шуму під час роботи;
  • бойлер може спонтанно вмикатися та вимикатися;
  • збільшується розхід електроенергії.

Навіть якщо на перший погляд бойлер працює коректно, все ж слід проводити періодичну діагностику обладнання. Майстер повідомить, коли бойлер потребуватиме чищення.

Як проходить чищення бойлера від майстрів Fix Master

Чищення бойлерів відбувається двома методами: механічним та хімічним. При хімічному очищенні всередину пристрою вливають спеціальний розчин, який роз’їдає накип. Зазвичай для цього методу не потрібно знімати бойлер з кріплення. Механічний спосіб очистки передбачає демонтаж водонагрівального обладнання, розбір бака, нагрівального елемента та інших частин.

Сантехніки компанії Fix Master виконують чищення бойлерів різних торгових марок та типів. На виконані роботи надається гарантія. Методи очищення залежать від особливостей сантехніки: спеціалісти підберуть найбільш підходящий спосіб. Вартість послуг вказана на сайті, остаточна ціна формується з врахуванням кількох факторів: ступінь забруднення сантехніки, необхідність заміни комплектуючих тощо.

Чим частіше проводити планову перевірку водонагрівальної техніки, тим довше вона буде працювати. Таким чином власники зможуть зекономити на покупці нового обладнання.