Головна Цікаво Денний стаціонар хіміотерапії у Львові

Денний стаціонар хіміотерапії у Львові

Медицина в Ізраїлі є найрозвиненішою у світі — це сприймається як факт, оскільки усі знають про те, що щорічно держава витрачає велику кількість фінансових ресурсів на обладнання медичних заходів, а також на навчання майбутніх лікарів та професіоналів своєї сфери.

Багато майбутніх фахівців, що давали клятву Гіпократу, мріять саме про те, щоб працювати та отримувати знання на рівні такої країни, як Ізраїль. Хтось з вас міг зараз подумати “ Так у нашій країні таких майстрів, напевне, й немає”. Повірте, це абсолютно не вірна думка, оскільки ми знайшли медичний центр на Заході України, де працюють фахівці з ізраїльськими сертификатами — https://delta-med.com.ua/ “Delta Med”.

Денний стаціонар хіміотерапії у Львові

Зараз хотілося б поговорити про таку серйозну процедуру, як хіміотерапія. Звичайно, що участь у цій процедурі означає одне — ви або боретеся з онкологією, або вже її перемогли. Що взагалі таке хіміотерапія?

Це процедура, завдяки якій лікують рак або інші не менш серйозні інфекції. Також хіміотерапія включає в себе комбінування різних лікарських препаратів.

Основна мета хіміотерапії — зруйнувати ракові клітини, що здатні до швидкого поділу в нашому організмі. На жаль, страждають й абсолютно здорові клітини, що призводить до побічних ефектів, але без них нікуди.

Препарати, що застосовуються під час лікування хіміотерапією:

  • Антиметаболіти — сполуки, що замінюють природний метаболізм на штучний, тим самим припиняючи метаболістичні процесси і поділ та функціонування клітин;
  • Алкілуючі препарати — вступають у хімічний зв’язок з молекулами ДНК. Основний принцип дії полягає у заміні молекули водню, що також впливає на поділ клітин в організмі;
  • Інгібітори мітозу — руйнують молекули, що відповідають за поділ клітин.
  • Це основні, але далеко не всі препарати. Як ви розумієте, під час хіміотерапії наш організм перебуває не в найкращому стані, оскільки руйнуються важливі процеси аби запобігти розвитку ракових пухлин.

Delta Med — фахівці з ізраїльським досвідом

Звичайно, що під час курсу хіміотерапії хотілося би лежати в стаціонарі, у якому працюють висококваліфіковані спеціалісти, які можуть підтримувати ваше здоров’я у стресові, для імунітету та організму в цілому, часи.

І у Львові, завдяки медичному центру Delta Med https://delta-med.com.ua/services/dennyj-statsionar-himioterapiyi/, ваше бажання потрапити до професіоналів стає можливим. Денний стаціонар хіміотерапії з командою висококваліфікованих спеціалістів допоможе вам подолати онкологічну хворобу або серйозну інфекцію, а також пройти якісну реабілітацію.