Головна Цікаво Дитячі книжки про чари та магію

Дитячі книжки про чари та магію

Дитяче фентезі. Чи не найпоширеніший жанр у дитячій літературі, адже кожен із нас у дитинстві мріяв (а дехто і досі) потрапити у чарівні світи, де ми б були героями, чарівниками або лицарями. І, звісно, письменники – це ті люди, які відправляють нас на зорельотах до інших планет чи чарівними порталами переносять у ліси із ходячими деревами, феями та лепреконами.

«Хроніки Нарнії» та «Володар перснів»

Фентезі книги для дітей супроводжують дорослішання дитини доволі тривалий час. Деякі дорослі досі зачитуються такими книжками як «Хроніки Нарнії». Попри те, що Клайв Стейплз Льюїс писав свої історії в один час із Джоном Роналдом Руелом Толкіном, автором «Володаря перснів», який відносять до дорослої літератури, «Хроніки Нарнії» потрапили до дитячої літератури. Але читати ці обидва цикли можна у будь-якому віці, тільки б букви правильно складати навчилися. Ці історії про вічну боротьбу добра і зла, про героїчні вчинки та хоробрі серця. І не важливо хто ким ти є, гобітом чи звичайною мишею, ти завжди зможеш докладаючи зусиль донести персня до Мордору чи перемогти злу чаклунку.

«36 і 6 котів»

Галина Вдовиченко – українська письменниця, яка написала низку дитячих книжок. Її серія «36 і 6 котів» не про магію і чаклунство, у буквальному розумінні, але, погодьтеся, хіба коти бувають детективами? Ось у чому магія дитячих книжок, коли твої домашні улюбленці можуть стати героями книжок і разом із тобою грати у футбол чи розслідувати заплутані злочини. Та, попри все, ці книжки про невпинне дорослішання та вірну дружбу, адже котики разом вже три книжки.

«Агенція «Локвуд і Ко»: Сходи, що кричать» та «Бартімеус: Амулет Самарканда»

Містичні книги у дитячому віці – це не страшно, бо є такі автори як Джонатан Страуд, що створив магічний світ, у якому комфортно себе може почувати будь-хто.

Лондон, який контролюють чарівники і де магія буденна справа і де юний Натаніель викликає джина Бартімеуса для помсти своєму ворогу. Але це стає початком великої дружби між хлопчиком та джином. Книжка «Бартімеус: Амулет Самарканда» перша частина із циклу про Бартімеуса. Поспішайте прочитати цю фантастичну історію, адже українською вже вийшла третя книжка «Бартімеус: Брама Птоломея».

І знову Лондон, і знову магія, але вже не із джинами і демонами, а із привидами. Звичайне місто, із яким коїться щось не те. Примари чинять безлад та не дають нормально жити звичайним людям, але за справу береться агенція «Локвуд і Ко», яка наведе лад по всьому місту. «Агенція «Локвуд і Ко»: Сходи, що кричать» – це початок захопливих пригод та надважких випробувань, які прийдуть до смаку всім любителям фентезі і навіть дітям, якщо вони хочуть вирости сміливими та завзятими переможцями.

«Казки Ганса Християна Андерсена»

Дитячі повчальні книги просто не можуть обійтися без збірників казок. А Ганс Християн Андерсон один із найвідоміших та найкращих казкарів. Його казки навчать дітей, що спати на двадцятьох перинах коли під ними горошинка – ой як не зручно. Або ж що зовнішність – це зовсім не показник краси, бо навіть із найгидкіших каченят може вирости прекрасний лебідь.