Головна Цікаво Криптопозика VS традиційні кредити: у чому перевага криптовалютних кредитів?

Криптопозика VS традиційні кредити: у чому перевага криптовалютних кредитів?

Швидко отримати фінансові активи у своє розпорядження дає можливість або традиційний кредит, або криптозайм. Останній варіант стає все більше затребуваним та розповсюдженим через низку переваг та широкий спектр можливостей використання. Зверніть увагу на те, що для отримання криптокредиту вам не потрібно співпрацювати з різноманітними фінансовими інститутами, бо весь процес проводиться на криптовалютній біржі. Достатньо обрати платформу, яка надає таку можливість, а умови використання позики (розмір, відсоткова ставка, термін) будуть відповідати вашим фінансовим цілям.

Переваги криптокредитів порівняно зі стандартними позиками

  • Децентралізація. Криптопозика зазвичай працює на блокчейн-платформах та використовує смарт-контракти, що робить процес децентралізованим. Немає необхідності звертатись до посередників (банків чи інших фінансових установ), що зменшує кількість кроків для отримання крипто-кредиту.
  • Швидкість та доступність. Отримати позику в цифрових активах можна достатньо швидко, обравши лише програму за умовами. Вам не потрібно підтверджувати джерело доходів та проходити безліч бюрократичних етапів, як це характерно класичним фінансовим інструментам.
  • Анонімність. Криптовалюта в кредит видається без підтвердження особистості. Достатньо мати активи на заставному балансі, щоб гарантувати повернення позики.
  • Різноманітність криптовалют. Ви можете отримати крипто-займ у будь-якій валюті. Найбільш популярними варіантами сьогодні залишаються Bitcoin та Ethereum. Головна умова – обрати ліквідний крипто-сайт, який гарантує підходящі та вигідні умови для кожної зі сторін.

Ризики криптопозик

Інструмент такого формату, як і класичне кредитування, має ряд особливостей, які варто врахувати перед початком використання.

Зміна вартості цифрових монет може призвести до втрати частини капіталу, або до збільшення суми повернення разом з відсотками. Обирайте порівняно стабільну криптовалюту або ту монету, ціновий рух якої задовольнить вас.

  • Недостатня регуляція.

Кредит в криптовалюті часто не піддається такій жорсткій регуляції, як традиційні фінансові послуги. Використовуйте інструмент виключно на перевірених криптобіржах з високою ліквідністю та можливістю страхування позичальника та позикодавця.

Кредит в криптовалюті дає можливість швидко отримати ресурси для реалізації торгової стратегії чи закриття власних потреб. Це також ефективний інструмент для пасивного доходу від простого володіння цифровими активами.