Головна Цікаво Оригінальний жіночій шокер

Оригінальний жіночій шокер

Шокер – це засіб ефективного самозахисту в самих різних ситуаціях: при нападі грабіжника, приставанні п’яного хулігана, агресії з боку бездомної або ж погано вихованої господарем собаки. У шокеров безліч переваг перед іншими видами зброї для самооборони, але головними достоїнствами електрошокерів можна назвати – дієвість і відсутність важких наслідків для зловмисника, а значить і відсутність проблем з законом у володаря шокера.

Виробники шокеров щорічно випускають найрізноманітніші моделі, але більшість з модифікацій електрошокерів розраховані все-таки на чоловіків. Вони і масивні і досить великі і тому жінці буде не дуже зручно звертатися з ними. Для прекрасних дам є куди більш зручна модель шокера – електрошокер-помада 1202. Нижче будуть приведені докладний опис шокера-помади і його технічні характеристики. А купить шокер Помада 1202 ви зможете у магазині shokershop.com.ua

Опис і комплектація

Електрошокер 1202 – модель оригінальна. Зовні пристрій більше схоже на самий звичайний тюбик з помадою або невеликий флакончик духів, ніж на досить серйозна зброя самооборони. Довжина шокера – всього 11 сантиметрів, вага – 90 грам. Такий компактний електрошокер увійде не тільки в сумочку, але вміститься в дамську косметичку.

Пристрій шокера-помади 1202 досить просте і це одна з головних переваг приладу: адже його можна буде швидко застосувати в екстремальній і небезпечною для життя ситуації. Щоб задіяти шокер – досить просто зняти ковпачок і натиснути пускову кнопку. Сили розряду від електрошокера-помади вистачить, щоб нейтралізувати супротивника значних габаритів.

У шокер тисячі двісті дві є і вбудований ліхтар. Для засліплення противника його потужності буде недостатньо, але освітити дорогу на вулиці в темний час доби або в під’їзді ліхтарик цілком здатний.

Комплектація електрошокера-помади +1202 наступна: сам шокер, зарядний пристрій від мережі в 220 Вольт, інструкція

Технічні характеристики

Електрошокер помада 1202 відноситься до другого класу потужності і вважається шокером-дезоріентатором. Сила розряду, створювана електродами приладу дорівнює 3800 кіловольт. При творі розряду лунає гучний тріск, який лякає тварин і тому шокер 1202 можна застосовувати для захисту від нападу погано вихованої або ж бездомного собаки.

Помада тисяча двісті дві фотов шокер є вбудований ліхтар з одним діодом. Ліхтарик однозначно стане в нагоді тим дамам, які повертаються додому пізно і по погано освітлених вулицях. Яскравості діода вистачить, щоб освітити вам дорогу.

Шокер помада 1202 працює від вбудованого акумулятора ємністю 280 мАг. Розряджається акумулятор досить повільно: якщо не користуватися шокером, то в місяць буде витрачатися приблизно 6% заряду. Зарядити пристрій можна швидко і просто: досить підключити його до мережі за допомогою шнура і через дві години ваш шокер-помада буде в повній бойовій готовності.

Переваги Police 1202

Ключовими перевагами шокера-помади 1202 є:

Мініатюрні розміри, завдяки яким шокер можна зручно носити як в сумочці, так і в кишені одягу;

Оригінальний дизайн, який забезпечує важливий в екстремальній ситуації ефект несподіванки. Шокер візуально неможливо відрізнити від звичайної жіночої помади і тому зловмисник не запідозрить підступу, що дає можливість застосувати пристрій максимально результативно;

Незважаючи на малі розміри, електрошокер-помада має високі показники потужності і тому за допомогою приладу може бути дезактивірован противник значною комплекції;

Простота застосування;

Доступна ціна.

Електрошокер-помада 1202 фотоЕлектрошокер-помада 1202 може стати ефективним засобом самозахисту для жінки в самих різних ситуаціях. Якщо ваша улюблена повертається пізно, ви турбуєтеся за свою дружину або дочку – то важко придумати подарунок краще, ніж зручний і стильний шокер 1202. В нашому інтернет-магазині електрошокерів ви не тільки зможете купити оригінальну модель шокера-помади 1202, але і вибрати пристрій в різних варіантах дизайну: колір корпусу може бути корисним, сріблястим, золотим, блакитним або чорним.