Головна Цікаво Поради для букетів з доставкою по Сокалю – що ж обрати?

Поради для букетів з доставкою по Сокалю – що ж обрати?

Бажання здивувати близьку людину інколи може збентежити, адже практично неможливо віднайти унікальний подарунок за низькою ціною. Та це не стосується нашої компанії: ми пропонуємо оригінальні композиції з вигідними умовами.

Трішки про тренди

Як і минулого року, зараз у моді абсолютно натуральні варіанти від доставки квітів https://mfl.com.ua/uk/1106-sokal-dostavka-kvitiv в Сокалі. Це означає, що композиція повинна виглядати так, наче щойно була зібрана. Краще обирати польові рослини, та англійські троянди, півонії, маки та волошки не завадять.

Композиція не повинна вміщувати яскраві кольори, натомість підійдуть спокійні відтінки типу пудри, бежевого, голубого, кремового.

Рослини у доставці букетів цього року можна як змішувати, так і обирати моно аранжировки, де знаходиться один вид квітів.

Від целофану в якості обгортки потрібно відмовитися: це не тільки не модно, але й не сучасно. В його якості підійдуть подарункові коробки чи корзинки від доставки.

Наш магазин в Сокалі зібрав найкращих флористів України, у яких кожне замовлення сміливо можна назвати шедевром. Спеціалісти наділені не тільки багаторічним досвідом, але й широкою фантазією. Окрім цього, вони неодноразово займали призові місця на міжнародних флористичних конкурсах.

Що стосується квітів, то для їх зрощення обрали найкращі європейські та українські компанії. Так, бутони тут завжди свіжі та в ідеальному стані. А щоб композиція довгий час радувала очі отримувача, використовуємо органічні речовини.

Коли купувати ці ароматні подарунки?

Пропонуємо замовити доставку букетів по всьому Сокалю на кожне свято, включаючи:

  • дні народження;
  • весілля;
  • національні та релігійні святкування;
  • професійні дні.

У нас існує також чоловіча компоновка, де бутони замінюються смаколиками або предметами догляду.

Загалом, каталог закладу складається зі ста зразків для будь-якого свята, але клієнт може замовити складання композиції за своїм бажанням.

Наш інтернет-магазин не дарма користується величезною популярністю, адже тут у Львові доставка букетів квітів має плюси:

  • регулярно проводяться акції, знижки та розпродажі, що допомагають заощадити до 50%;
  • можливо відслідковувати транспортування замовлення як по Україні, так і закордон;
  • працює особлива система лояльності для постійних замовників букетів;
  • можливо отримати сплатити за послугу вручення квітів декількома варіантами.