Головна Цікаво Що таке нострифікація документів та кому потрібно скористатися послугою

Що таке нострифікація документів та кому потрібно скористатися послугою

Чимало українців здобувають освіту в іноземних вузах. Іноземний диплом можна використовувати для покращення своєї кандидатури на ринку праці. Проте в Україні потрібно підтвердити іноземний диплом про освіту. Така процедура називається нострифікацією https://ntidea.com.ua/ua/nostrifikatsiya. Послугу можуть надавати приватні організації. Компанія NTidea виконує нострифікацію за короткий термін.

Як визнати документи про освіту на державному рівні

В Україні визнати іноземні документи про освіту може Міністерство освіти і науки. У відповідному свідоцтві вказується спеціальність, кваліфікація, рівень та ступінь освіти людини. Щоб отримати такий документ, потрібно пройти ряд експертиз. Під час перевірки буде встановлено, чи відповідає інформація у іноземному документі про освіту дійсності.

Перевірки відбуваються на офіційному рівні між МОН України та іноземними вузами. Спеціалісти компанії NTidea досконало володіють інформацією про всі процедури, які потрібно виконати для нострифікації документів про освіту. Замовити послугу можна на сайті та за контактними номерами телефонів. Вартість залежить від швидкості виконання процедури. Термін виконання від 5 до 60 днів.

Як відбувається процедура нострифікації документів

Щоб отримати підтвердження диплому про освіту в іншій країні, потрібно надати ряд документів:

  • атестат, чи диплом, отриманий в іноземному вузі;
  • заява про виконання процедури нострифікації;
  • переклад диплому та додатків до нього, завірений нотаріусом;
  • копія паспорта громадянина України;
  • копія посвідки на проживання для громадян іноземних держав.

Зазвичай люди замовляють підтвердження іноземних дипломів, коли приїжджають на територію України. Проте викнати нострифікацію можна перебуваючи за кордоном. В Україні не вказано чітких термінів, відповідно до яких діє термін документа.

Нострифікація потрібна людям, які планують продовжувати навчання в українських вишах, або планують працевлаштуватися на території країни. Процедура підтвердження диплома непотрібна у деяких випадках. Наприклад, якщо між Україною та іншою країною укладена угода про взаємне визнання дипломів про освіту.

Компанія NTidea виконує нострифікацію документів про отримання освіти в іноземних вишах онлайн. Здійснюється переклад дипломів з 53 мов світу. Також приймаються безготівкова оплата за послугу на рахунок компанії. Доставка документів відбувається по всьому світі.