Головна Цікаво Свердло для плитки та скла: особливості та критерії вибору

Свердло для плитки та скла: особливості та критерії вибору

Іноді власникам квартир та приватних будинків доводиться робити невеликий ремонт своїми руками. Часто виникає потреба зробити дірку у плитці, дзеркалі чи склі. Для цих потреб слід застосовувати особливе свердло https://ars.ua/ru/instrumenti/rozhidni-materiali/sverdla/filter-pryznachennya_new:dlja+plitki/. Інструменти для свердління відрізняються за способом напилення, якістю металу, вартістю.

При виборі має значення виробник виробів.

Типи свердел для роботи з керамікою та склом

Для свердління отворів у таких предметах як плитка чи скло не підходять стандартні свердла. Виробники спеціальних інструментів пропонують широке розмаїття виробів. Іноді великий асортимент інструментів ускладнює вибір. Насамперед необхідно звернути увагу на тип свердла. Якщо покупка відбувається в інтернет-магазині, важливо уважно вивчити характеристики товару.

Особливістю спеціального шуруповерта є його форма та міцність. Щоб зробити правильний отвір без пошкоджень матеріалу, необхідно мати свердло з високим показником ріжучої здатності. Деякі наконечники мають алмазне напилення, конусоподібну форму та міцний наконечник.

У процесі свердління інструмент знімає по черзі кулю за кулею керамічного виробу. Таким чином, відпадає необхідність тиснути на плитку (вона не тріскається). Для свердління отворів великого діаметра слід використовувати коронки різних розмірів. Для роботи з тендітніми предметами підходять кілька видів інструменту.

Як вибрати свердло за типом конструкції

Робота зі свердлом для крихких матеріалів потребує спеціальних навичок та витримки. Вибір інструменту залежить від конструкції шуруповерта. Серед споживачів великою популярністю користуються свердла:

• З алмазним напиленням. Крихту наносять на ріжучий елемент, який може мати різний діаметр. Деякі інструменти додатково оснащені пристроєм фіксації свердла.
• Списоподібні з напиленням з алмазу дозволяють робити отвори діаметром 30 мм. Таким інструментом просто працювати, ризик пошкодження поверхні зводиться до мінімуму.
• Звичайні списоподібні. Дозволяють робити отвори діаметром до 12 мм. Інструменти бюджетного сегмента. Свердло підходить для тривалої роботи протягом дня.

Вартість інструментів для свердління може відрізнятись у різних магазинах. Але варто пам’ятати, що якісне свердло не може коштувати надто дешево. Перед покупкою конкретної моделі варто ознайомитись із відгуками користувачів.