Головна Цікаво Види гусятниць та їх застосування на кухні

Види гусятниць та їх застосування на кухні

гусятниця Біол з алюмініюІноді трапляється так, що у господині на кухонній полиці припадає пилом і не знаходить застосування колись подарованний або купленний посуд. Найчастіше серед подібної посуду виявляється такий предмет, як гусятниця, оскільки далеко не у кожної господині є уявлення про її переваги та можливості. Насправді, гусятниця може послужити відмінну службу в кухонних процесах, і навіть стати незамінним помічником для приготування деяких певних страв.

Як правило, подібний посуд являє собою овальну або прямокутну каструлю, часто покритою емаллю, з товстими стінками та щільно прилеглою масивною кришкою. Крім приготування смачного гусака, такий посуд прекрасно підійде для жаркого, тушкованого м’яса, овочевого рагу, плову і безлічі інших вишуканих страв. Таким чином, такий функціональний вид посуду не менш важливий, як і звичайна каструля. Купити гусятницю від досить популярного бренду Біол можна в інтернет-магазині МІЙ Посуд, перейшовши у відповідну категорію за наступним посиланням: https://moya-posuda.com.ua/catalog/gusyatnitsy/

Особливості гусятниці

  • Основною перевагою такого кухонного начиння є те, що завдяки специфічній конструкції, процес нагрівання гусятниці і розподілу тепла здійснюється досить рівномірно, не допускаючи пригорання вмісту та надаючи страві соковитості і ароматності.
  • Єдиним недоліком гусятниць – це більш тривалий процес приготування, в порівнянні зі звичайною каструлею та казаном. Однак, неперевершені смакові якості кожної приготованної в такому посуді страви коштують додаткових 30 хвилин, які будуть витрачені.
  • У гусятниці може бути антипригарне покриття, завдяки якому процес приготування буде набагато простішим. Обсяг посуду можна підібрати індивідуально під кількість членів сім’ї та частоти приготування. Ручки у всіх моделей, як правило, дозволяють безбоязно поміщати посуд в духовку, а щоб не допустити опіків, слід користуватися прихватками.
  • Гусятницю часто беруть з собою на природу – виріб допоможе добре загасити продукти, і тривалий час буде зберігати тепло, що важливо в польових умовах. Універсальне кухонне начиння відмінно підійде для приготування, як святкових страв, так і для повсякденної їжі.

Вибір матеріалу гусятниці

Подібний посуд, виготовленний з кераміки або жароміцного скла, може бути використанним в духовій шафі, а чавунні, алюмінієві і сталеві гусятниці можна сміливо використовувати на кухонних варильних плитах. Гусятниця, виготовлена з нержавіючої сталі завжди може бути використана в якості об’ємної каструлі. Гусятниця алюмінієва бажано щоб була з антипригарним покриттям. Такі моделі володіють більшою привабливістю та практичністю, до того ж це оптимальний варіант для здорового харчування. Однак найнадійніша і довговічна гусятниця з чавуну. Універсальний посуд підходить для будь-якої плити, духовки і багаття, а її товсті стінки дозволяють набагато краще зберігати природний смак і масу корисних вітамінів та різних мікроелементів.