Головна Цікаво Як працює компанія «Укр-Прокат»

Як працює компанія «Укр-Прокат»

Львів не дарма вважають окрасою Заходу України. Це унікальне місто, яке зберегло особливу культуру

Сама тому щороку Львів відвідують тисячі туристів. Щоб насолодитися всіма його принадами, відвідати затишні куточки Львівщини, варто скористатися послугами оренди автомобіля. Таким чином вдасться зекономити час та не тіснитися в громадському транспорті. Компанія «Укр-Прокат» https://ukr-prokat.com/orenda-avto/lviv здає в оренду авто різних марок та класу. Асортимент транспортних засобів представлений на сайті компанії. Там можна дізнатися додаткову інформацію про машини та оформити замовлення.

За даними статистичного бюро, кількість відвідувачів у Львові зростає до 20% у період свят та літніх відпусток. Таким чином спостерігається велике навантаження на систему громадського транспорту. Щоб уникнути заторів та вчасно встигнути у всі заплановані місця, варто орендувати автомобіль. Компанія «Укр-Прокат» пропонує широкий вибір транспортних засобів, що здаються в прокат.

У автопарку є бюджетні авто та машини касу «люкс». Клієнти мають можливість орендувати джип для подорожей за містом, мінівен для великої родини, замовити кабріолет для романтичного побачення. У наявності автомобілі «VIP»-класу для важливих ділових зустрічей.

Щоб правильно підібрати тип авто, варто завчасно продумати маршрут. Це важливо особливо у період свят, державних вихідних. Якщо виникають труднощі з вибором, менеджери «Укр-Прокат» допоможуть у цьому питанні. Часто замовників хвилює, яку вони нестимуть відповідальність у разі скоєння ДТП, адже на дорозі може статися будь-яка неприємність. Усі автомобілі мають страхові поліси. Тому водій захищений від серйозних фінансових трат.

Орендувати автомобіль можна на день чи довгий період. Довгострокова оренда значно вигідніша для замовника. На вартість послуги впливає марка автомобіля, додаткові послуги, термін оренди. Потрібно внести заставу, яка буде повернута після виконання клієнтом своєї частини договору.

Як орендувати автомобіль у компанії «Укр-Прокат»

«Укр-Прокат» надає в оренду авто громадянам України та іноземцям, які досягли 21 року та мають досвід керування транспортними засобами від 2-х років. Потрібно пред’явити права, паспорт (український чи закордонний), надати заставу. Щоб забронювати авто, потрібно:

  • зайти на сайт;
  • вибрати марку автомобіля та додаткові послуги (за потреби);
  • вказати місце подачі та повернення машини;
  • вказати термін прокату.

Для оплати приймаються карти платіжних систем Visa чи MasterCard. Послуга надається після підписання договору оренди. Менеджери супроводжують клієнта в режимі 24/7.