Головна Цікаво Види і особливості шлангів з полімерних матеріалів

Види і особливості шлангів з полімерних матеріалів

В процесі обладнання комунальних систем активно використовуються полімерні шланги. Вони відрізняються довжиною, структурою і формою. Сучасна продукція стійко переносить механічні навантаження і вплив агресивного середовища. Полімерні шланги – незамінний елемент повітрозабірних або вентиляційних систем, які забезпечують комфортність робочих умов на підприємствах, які належать до аграрної, хімічної, машинобудівної або деревообробної сфері.

Основні види шлангів з ПВХ-матеріалу

Шланги ПВХ для різних цілей необхідно вибирати, відповідно до поставлених експлуатаційних завдань. Підвищеним попитом користуються такі вироби:

  • напірні;
  • всмоктувальні;
  • напірньо-всмоктувальні.

Гнучкі гофровані шланги забезпечують ефективну циркуляцію повітря в кондиционуючих системах, які встановлюються в робочих цехах, лабораторіях, шахтах. Вони мають особливу конструкцію, що сприяє якісному видалення газів, диму, випарів з приміщень, де знаходяться люди.

Переваги використання поліуретанових шлангів

Поліуретанові шланги – це гнучкий і дуже міцний матеріал. Вони використовуються на підприємствах, які займаються переробкою скла, дерева, паперу, металу. Шланги з поліуретану мають масу переваг:

  • можливість здійснювати транспортування сипучих продуктів;
  • адаптованість під виробничі процеси, пов’язані з високим відсотком абразивних частинок;
  • широкий вибір типорозмірів.

Поліуретанові шланги не бояться впливу вологи і ультрафіолетового випромінювання. Вони характеризуються підвищеною еластичністю. Матеріал, з якого виготовляються рукава, не містить токсичних домішок. Шланги оснащуються спеціальними сталевими хомутами, які гарантують абсолютну герметичність створюваної конструкції на стикових ділянках.

Сфери застосування напірно-всмоктувальних шлангів

Шланги напірні – це відмінний варіант для застосування в сільському господарстві або в промисловому секторі. Вони є відмінним доповненням для асенізаторських машин. З їх допомогою здійснюється транспортування води, хімічно активних рідин, маслянистих субстанцій, харчових відходів. Їх головна особливість – підвищена міцність і тривалість експлуатації. В процесі виробництва шлангів проводиться не тільки послойная накладка полімерного матеріалу, але і його армування за допомогою тканого матеріалу або ПВХ-спіралі.
Для вибору оптимального співвідношення ціни та якості при виборі рукавов та шлангів з ПВХ звертайтесь до досвідченних менеждерів копанії посачальника ТОВ «Леобудіндустрія»