Головна Коротко Триває реконструкція приймального відділення Червоноградської центральної міської лікарні

Триває реконструкція приймального відділення Червоноградської центральної міської лікарні

Пандемія коронавірусу наочно показала всі хронічні проблеми української медицини.  Для будь-якої лікарні вкрай важливо мати просторе і добре укомплектоване медобладнанням приймальне відділення. Адже саме сюди в першу чергу потрапляють пацієнти, які потребують оперативної діагностики. Іноді рахунок йде на хвилини. Правильний діагноз для початку швидкого лікування – ключові умови для того, щоб лікарі могли рятувати життя людей.

Зараз по всій країні масштабно і швидко будуються приймальні відділення лікарень в рамках президентської програми “Велике будівництво” і  до списку ввійшла Червоноградська центральна міська лікарня.

Реконструкцію приймального відділення у рамках програми розпочали ще у 2020 році. Згідно з договором, роботи мають завершити до 31 грудня 2021 року. Загальна вартість робіт склала понад 33 мільйонів гривень. Фінансування виділялося з трьох бюджетів – державного, обласного та місцевого.

Відділення отримало новий адміністративний корпус, естакади для автомобілів, покрівлю та нове сучасне медичне обладнання. А також у приймальному відділенні оновили реєстратуру, рентгенографічний та процедурний кабінети, отримано цифровий електрокардіограф, 2 сучасних енергетично-багаторівневих дефібрилятори з можливістю проведення не тільки дефібриляції, але й кардіоверсії з моніторингом ЕКГ, 5 медичних аспіраторів, 5 модульних моніторів пацієнта, 3 апарати штучної вентиляції легень, наркозну станцію, новий електричний рентгенопрозорий операційний стіл, електрохірургічну систему, рентгенівську діагностичну мобільну систему та іншу медичну апаратуру, необхідну для порятунку людських життів.

«Червоноградська міська центральна лікарня є багатопрофільною лікарнею інтенсивного лікування II рівня, тут забезпечують надання медичної допомоги за різними лікарськими спеціальностями, зокрема, і пацієнтам з мозковим інсультом. І дуже важливо що в ремонт включено оновлення електрики, вентиляційних каналів, каналізаційних мереж, системи водопостачання, пожежної системи все це було застаріле», – зазначила медична сестра хірургічного відділення Червоноградської центральної міської лікарні Любов Сичак.

Вже зараз можна впевнено сказати, що програма “Велике будівництво”  суттєво змінить обличчя української медицини, підвищить її рівень і одночасно закладе фундамент для подальших трансформацій.