Головна Економіка Актуальні питання під час сеансу телефонного зв’язку «гарячої лінії»

Актуальні питання під час сеансу телефонного зв’язку «гарячої лінії»

Сокальська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області:

актуальні питання під час сеансу телефонного зв’язку «гарячої лінії»

Днями головним державним інспектором Сокальської ДПІ Марією Кохан проведено сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» стосовно актуальних питань оподаткування.

Платники цікавились порядком отримання податкової знижки, як листуватися з податковою через Електронний кабінет, як одержати ідентифікаційний код для іншої особи, як завантажити і зареєструвати ПРРО від ДПС.

Декларантам, що прагнуть отримати податкову знижку, роз’яснено механізм розрахунку та зазначено, що в ЦОПі Сокальської ДПІ можна отримати практичну допомогу щодо формування пакету документів,  заповнення та подання Декларації про майновий стан і доходи через Електронний кабінет.

Платникам доведено про переваги процедури подання декларації та спілкування з податковою службою в онлайн режимі за допомогою Електронного кабінету платника, мобільного застосунку «Моя податкова», електронної скриньки комунікаційної податкової платформи Головного управління ДПС у Львівській області за адресою lv.ikc@tax.gov.ua.

Крім того, надано відповіді на питання щодо застосування РРО/ПРРО, проведення звірки щодо розрахунків з бюджетом, особливостей нарахування мінімального податкового зобов’язання громадянам.

На всі поставлені питання в ході «гарячої лінії» були надані кваліфіковані роз’яснення в межах чинного законодавства.