Головна Економіка Актуальні питання на зустрічі з представниками бізнесу

Актуальні питання на зустрічі з представниками бізнесу

Нещодавно в Сокальському відділенні Червоноградської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області відбулась зустріч начальника Наталії Жолудєвої з посадовими особами підприємств –мінімізаторів та фізичних осіб – підприємців, що допустили в березні виплату заробiтної нижче законодавчо встановленого мiнiмального розмiру. У заході взяли участь в.о. завідувача сектору податків і зборів з фізичних осіб Марія Кохан та ГДІ сектору податків і зборів з фізичних осіб Тетяна Хмизь. Особливу увагу приділено питанням легального працевлаштування найманих працівників.

Під час зустрічі посадовці заслухали посадових осіб підприємств-мінімізаторів та зобов’язали прикласти максимум зусиль щодо виплати заробітної плати найманим працівникам в розмірі, не меншому встановленого законодавством рівня .

Очільник податкової відмітила позитивну тенденцію щодо зменшення заборгованості з виплати заробітної плати та зосередила увагу присутніх на тому, що на сьогодні податкова служба проходить процес реформування шляхом переходу з фіскального органу в сервісну службу. Завдяки легалізації зайнятості населення та детінізації заробітної плати можливе додаткове збільшення податкових надходжень. Тому роботодавцям слід зосередити увагу на обов’язкове оформлення трудових відносини з працівником, недопустимість виплати заробітної плати в розмірі, меншому встановленого законодавством рівня та несвоєчасної виплати заробітної плати, або ж виплати її у «конвертах».

Також на зустрічі розглядались різні актуальні питання податкових новацій та створення оптимальних умов для платників податку на доходи фізичних осіб, єдиного соціального внеску, своєчасності та повноти сплати податкових платежів до бюджету.

Зустріч пройшла плідно та конструктивно. Представники бізнесу отримали вичерпні відповіді на свої запитання.

 

Сектор обслуговування платників

Сокальського відділення

Червоноградської ОДПІ

ГУ ДФС у Львівській області