Головна Економіка У Сокалі відбулася зустріч з «неприбутківцями»

У Сокалі відбулася зустріч з «неприбутківцями»

Днями у Сокальському відділенні Червоноградської ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області „за круглим столом” зустрілися податківці та представники неприбуткових установ та організацій, що перебувають на обліку.

Начальник Сокальськогоу відділення Червоноградської ОДПІ Наталія Жолудєва ознайомила присутніх з новим Порядком ведення Реєстру неприбуткових установ і організацій, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 13.07.16 № 440, розповіла про необхідність проведення перереєстрації неприбуткових організацій та вказала на зміни, які внесено Постановою КМУ від 29.03.2017 р. № 195.

Завідувач сектору податків і зборів з юридичних осіб Оксана Лисяк наголосила на  термінах подання контролюючому органу реєстраційної заяви та копій документів у разі зміни організаційно-правової форми неприбуткової організації або внесення змін до її установчих документів, у тому числі установчих документів організації вищого рівня, на підставі яких вона діє. Зокрема зазначила, що неприбуткові підприємства, установи і організації, внесені до Реєстру неприбуткових установ та організацій на день набрання чинності Законом “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування неприбуткових організацій”, не підлягають виключенню з Реєстру до 1 липня 2017 року, тобто термін приведення “неприбутківцями” установчих документів до вимог ПКУ продовжено до цього терміну. А релігійним неприбутковим організаціям продовжено термін щодо приведення у відповідність установчих документів до 1 січня 2018 року.

Сектор обслуговування платників

Сокальського відділення

Червоноградської ОДПІ

ГУ ДФС у Львівській області